Oktagon MMA

Marcin Naruszczka vs. Eric Spicely na OKTAGON 24. Zwycięzca dostanie walkę o pas

W ostatnim czasie wielu Polaków walczy na galach organizacji OKTAGON MMA, która wyrasta na liczącego się gracza na europejskim rynku mieszanych sztuk walki. 29 maja odbędzie się OKTAGON 24. W tym wydarzeniu wydarzeniu weźmie udział nasz rodak Marcin Naruszczka (21-9-2). Jego rywalem będzie były zawodnik UFC Eric Spicely (12-6). Zwycięzca tego pojedynku zawalczy o pas mistrzowski w wadze średniej, który aktualnie jest w posiadaniu Karlosa Vemoli (31-6).

Marcin Naruszcka jest prawdziwym weteranem na europejskiej scenie MMA. Walczył dla wielu świetnych organizacji takich jak: Respect FC, GMC, PLMMA czy KSW. Od 2016 roku jest związany z Fight Exclusive Night. Obecnie jest na fali dwóch wygranych. W ostatnim występie na FEN 31 po niezwykle widowiskowej i wyrównanej batalii wypunktował  Ivana Cosica (6-1).

Polak w rozmowie z mmanews.pl zdradził, że obecnie jest gotowy na wielkie wyzwania. Dodał również, że to już jest ostatnia chwile żeby coś osiągnąć w zawodowym MMA.

Jestem na takim etapie, że muszę albo bić się z mocnymi, albo podjąć decyzję o odwieszeniu rękawic. Nie mam czego kalkulować. Albo teraz coś osiągnę, albo dam sobie na luz i przeniosę zawodowe MMA na stronę hobbistyczną, a zarabiać na życie będę z czegoś innego.

powiedział Marcin Naruszczka.

Eric Spicely brał udział w programie The Ultimate Fighter 23, gdzie odpadł dopiero w półfinale po porażce z Andrew Sanchezem (12-6). Jednak mimo to trafił do UFC, gdzie walczył do 2019 roku. Następnie związał się z organizacją UAE Warriors , gdzie na gali z numerem 15 przegrał z Rinatem Fakhretdinovem (20-2).

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Gala OKTAGON 24 odbędzie się 29 maja.

Sprawdź!  Marcin Naruszczka w świetnym stylu rozbija byłego zawodnika UFC i zapewnia sobie walkę o pas OKTAGON MMA

źródło: OKTAGON MMA/Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close