PRIME SHOW MMA

Życiński pewny nokautu na Szpilce! „Wybiję mu boks z głowy. Znokautuję go. Skończy na deskach jak w poprzednich walkach”

Kasjusz Życiński nie ma wątpliwości i zapewnia, że znokautuje Artura Szpilkę. Jest przekonany, że w przyszłości zmierzy się z pięściarzem z Wieliczki.

Sam Szpilka zdradził, że miał zmierzyć się z freak fighterem, jednak ostatecznie do walki nie doszło. Zarówno jeden, jak i drugi pytany o starcie, nie wyklucza, że prędzej czy później zobaczymy takie zestawienie. Na ten moment Szpilka skupia się jednak na debiucie w MMA.

Już w tę sobotę stanie do walki z Siergiejem Radczenko. Będzie to dla Polaka pierwszy pojedynek w nowej formule oraz rewanż z Ukraińcem. Po raz pierwszy zmierzył się z nim w 2020 roku i wygrał po mocno kontrowersyjnym werdykcie sędziów.

„Don Kasjo” zapowiada nokaut na Szpilce

Przy okazji konferencji Prime Show MMA włodarz Kasjusz Życiński w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco został zapytany o potencjalną walkę ze Szpilką. Zapewnił, że dojdzie do niej, kiedy zoperuje kontuzjowane łokcie. Freak fighter jest przekonany, że uda mu się znokautować byłego pretendenta do tytułu mistrza świata.

– Tak, prawdopodobnie taka walka, tylko łokcie zoperuję. Nie ma problemu, już wtedy totalnie wybiję Arturowi boks z głowy. Znokautuję go. Tak jak wszystkie poprzednie walki kończył na deskach, tak samo teraz skończy też na deskach.

– Ja go znokautuję, nie interesują mnie kursy. Prawdopodobnie będę underdogiem, ale to mnie nie interesuje. Jeszcze większą presję na nim skupi niż na mnie. Chociaż ja sam lubię narzucać sobie presję i wyjdę z presją. No Artur nie masz ze mną szans. Z moim stylem walki on zostanie znokautowany.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  (VIDEO) Włodarze FAME o niespodziewanym odejściu Don Kasjo: "Nie wiedzieliśmy o tym. Zawsze mówił o zasadach, a tutaj pokazał..."

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.