FAME MMA

(VIDEO) Szymon Kołecki szczerze o Amadeuszu Ferrarim: „Na treningach wygląda zupełnie inaczej niż w mediach”

Szymon Kołecki zapytany w ostatnim wywiadzie o Amadeusza „Ferrariego”, przyznał że freak fighter jest całkiem inny przed kamerami i na treningach.

Amadeusz Roślik to mocno kontrowersyjny zawodnik, który podobnie jak Kołecki trenuje w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów pod okiem Mirosława Oknińskiego. „Ferrari” ma na swoim koncie wiele konfliktów oraz afer, które obiegły Internet.

Między innymi ostatnio głośno było o ataku maczetą, po którym musiał przejść operację. Teraz toczy on wojnę z zawodnikiem High League, z którym starł się na ostatniej gali w Ergo Arenie.

Szymon Kołecki o Amadeuszu „Ferrarim”

W ostatniej rozmowie dla fansportu.pl Szymon Kołecki został zapytany o przygotowania Daniela Majewskiego. Przyznał jednak, że nie sparuje z freak fighterami, ale zdarzało mu się m.in. trenować z „Ferrarim”:

– Z Majewskim nie miałem okazji się spotkać. Parter robiłem, czy tam pokazywałem parę technik Amadeuszowi „Ferrariemu”. To też nie był sparing, tylko dodatkowe zajęcia zapaśniczo-parterowe, kiedy przychodził do Roberta Roszkiewicza na treningi.

– Nie. Ja gdzieś tam z Amadeuszem jak się widzimy na treningach, to on wygląda zupełnie inaczej, niż później w mediach. To też nie do końca mogę go ocenić, bo nie oglądam jego filmów, ani postów nie czytam. Nagłówki po prostu widzę dotyczące Amadeusza. Także nie oceniam go. Natomiast na treningach zawsze normalnie do wszystkich się odnosi.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski odpowie na wyzwanie zawodnika GROMDY!? "Proponuję gołe pięści. Jeśli nie lubisz, może się boisz, możemy MMA"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.