Clout MMA

Denis nie wyjdzie do walki z Natanem? Wielki Bu zwraca uwagę na jeden szczegół! [WIDEO]

Denis Załęcki już dzisiaj ma stoczyć dwa pojedynki. Zdaniem jego rywala, czyli „Wielkiego Bu” zobaczymy jednak tylko jedno starcie.

„Bad Boy” najpierw zawalczy z Patrykiem Masiakiem, a następnie ma wyjść do Natana Marconia. Wszystko zależy jednak od tego, czy nie odniesie zbyt poważnych obrażeń. Jeśli lekarze nie udzielą zgody, jego miejsce zajmie Denis Labryga.

Całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.04 – 6.69Fortuna

Kilka godzin przed galą Clout MMA 3 portal fansportu.pl rozmawiał z kilkoma zawodnikami, w tym m.in. z „Wielkim Bu”, który nie ma wątpliwości, że tylko raz zobaczymy Załęckiego w akcji. Jak zauważył, sam Denis niewiele mówi o drugim starciu i skupia się przede wszystkim na trudniejszym wyzwaniu:

Sprawdź!  Jedna z freakowych organizacji zniknie z rynku? Potężne problemy finansowe!

– Denis ani razu nie powiedział, że wybiera się do walki z Natanem. Myślę, że jest świadomy tego, że to nie może się skończyć w sposób, który doprowadzi do walki Załęckiego z Natanem, więc obstawiałbym wejście Labrygi. Cały czas mówi, że nie myśli o Natanie. Wydaje mi się, że się nie pcha w ogóle, nie myśli o tej drugiej walce.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.