GROMDA

Zobacz, jak walczy rywal Popka! Wygrał krwawy pojedynek w KOTS [WIDEO]

Przed „Popkiem” duże wyzwanie. Już w ten piątek zmierzy się z mocnym przeciwnikiem, który ma doświadczenie w walkach na gołe pięści.

Podczas gali GROMDA 15 po raz pierwszy do ringu wejdzie raper i freak fighter „Popek”, żeby spróbować swoich sił w walkach na gołe pięści. Zdania kibiców są podzielona i część z nich uważa, że były zawodnik takich organizacji jak FAME oraz KSW nie nadaje się do tego takiej formuły.

Galę GROMDA 15 z walką „Don Diego” vs „GOAT” obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

„Popek” ma więc sporo do udowodnienia i jest przed nim świetna szansa na uciszenie osób, które nie dają mu większych szans. Na debiut otrzymał mocnego przeciwnika, niepokonanego chuligana i mistrza organizacji BKB Maxime’a Bellamy’a znanego jako „Orsu Corsu”.

Francuz jest zaprawiony w walkach na gołe pięści i walczył nawet w federacji KOTS, gdzie brutalne pojedynki toczone są praktycznie bez żadnych zasad. Zmierzył się z Hamzą „Inquisiteurem” Allalem, który bił się także dla jednej z polskich organizacji.

Sprawdź!  GROMDA: Popek dostanie rywala "na przetracie"? Mariusz Grabowski z uznaniem o Szelidze! [VIDEO]

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z walki rywala „Popka”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.