FAME MMAGROMDA

Dojdzie do walki Pawła Tyburskiego z Mateuszem Kubiszynem!? Jasna deklaracja freak fightera! [WIDEO]

Paweł Tyburski gościł w studio FANSPORTU TV i podczas transmisji na żywo odpowiedział na wiele ciekawych pytań. Jedno z nich dotyczyło potencjalnego pojedynku z Mateuszem Kubiszynem.

„Don Diego” to niepokonany mistrz walk na gołe pięści, który już w ten piątek powróci do ringu i weźmie udział w gali GROMDA 15. Jego starcie z Łukaszem Parobcem będzie main eventem wydarzenia, które elektryzuje wielu kibiców krwawych pojedynków.

Galę GROMDA 15 z walką „Don Diego” vs „GOAT” obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

We wspomnianym wywiadzie Tyburski przyznał, że jak najbardziej jest otwarty na takie zestawienie, co ciekawe, stwierdził nawet, iż to wyłącznie kwestia czasu. Nie ukrywa, że starcie z tak mocnym kickboxerem to duże wyróżnienie. Zdradził również, w jakiej formule miałby największe szanse.

Poniżej znajdziesz całą rozmowę z Pawłem Tyburskim, który porusza m.in. temat Natana Marconia, rewanżu z Michałem Pasternakiem czy potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem:

– Jak najbardziej jestem za tą walką. To będzie bardzo duże wyróżnienie. To jest kickboxer światowej klasy. Na pewno jakby taka walka miała miejsce to w formule MMA, ale to nie zwalnia mnie z tego, żeby uważać się jakimś wielkim faworytem. Uważam, że w MMA mam bardzo duże szanse i na pewno taka walka będzie. Myślę, że to kwestia czasu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.