KSW

Patryk Kaczmarczyk apeluje do Roberta Ruchały: „Zaczekaj na mnie i zrobimy kosmiczną walkę!” [WIDEO]

Patryk Kaczmarczyk gościł wczoraj w studiu Fansportu TV, gdzie zdradził, że w walce z Danielem Rutkowskim doznał poważnej kontuzji. Wyraził też swoje sportowe ambicje i skierował oświadczenie do potencjalnego rywala.

Fighter z Radomia przed kilkunastoma dniami odniósł jedno z największych zwycięstw w swojej karierze. W walce wieczoru XTB KSW 88 Kaczmarczyk zmierzył się i pokonał przez jednogłośną decyzję Daniela Rutkowskiego. Patryk wielokrotnie powtarzał, że „Rutek” jest najlepszym polskim piórkowym

Kaczmarczyk goszcząc w Fansportu TV wspomniał, iż doznał poważnej kontuzji, która eliminuje go z występów na kilka miesięcy. Korzystając z okazji radomski zawodnik zdradził, iż jest po rozmowach z KSW i skierował apel do Roberta Ruchały.

– Jestem po wstępnych rozmowach z KSW. Delikatnie rozjeżdżają nam się terminy walki, którą chcielibyśmy zrobić. Ja nie ukrywam, że moim celem teraz jest walka o pas. Ja tylko i wyłącznie chcę w następnej walce walczyć 5 rund i o pas. Mam taki statement do Roberta Ruchały…

Robert. Wiem, że masz zapewnioną walkę w jakimś tam terminie. Ale ja proszę cię o to, żebyś poczekał 2 miesiące od tego terminu i zrobimy naprawdę kosmiczną walkę, mam nadzieję, że o pas KSW. Tylko jedna prośba, żeby na mnie poczekał.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.