FAME MMAHigh League

Znamy wstępne wyniki sekcji zwłok. Co było przyczyną śmierci Mateusza Murańskiego?

Prokuratura w Gdyni przedstawiła wstępne wyniki sekcji zwłok 29-letniego Mateusza Murańskiego i podała prawdopodobną przyczynę śmierci.

Śmierć młodego freak fightera wstrząsnęła polskim Internetem. 8 lutego social media obiegła wiadomość, w którą wielu na początku nie wierzyło. Niestety doniesienia szybko zostały potwierdzone przez policję oraz prokuraturę. Teraz do mediów trafiają kolejne informacje w tej sprawie.

Wstępne wyniki sekcji zwłok

Mateusz Murański w ciągu swojej freakowej przygody stoczył 9 pojedynków. Zawsze dostarczał kibicom ogromnych emocji i nie bał się wyzwań. Między innymi zmierzył się z doświadczonym profesjonalnym zawodnikiem Vaso Bakoceviciem, ma na swoim koncie głośne pojedynku z Arkadiuszem Tańculą, a nawet stoczył dwie walki jednego wieczoru, w tym jeden wygrał przez ciężki nokaut.

Do największego starcia miało dojść jednak w 2023 roku. Mateusz zapowiadał, że na kibiców czeka prawdziwy hit:

– Pojedynek, o którym będzie mówił cały świat. Niestety nie mogę powiedzieć kto. Możesz się domyślić. Jest to top topów sportowiec, prawdziwy sportowiec, mistrz pewnej federacji. To będzie ostatnia walka w kontrakcie.

Nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii. Nie tylko Internauci, ale również inni freak fighterzy początkowo nie wierzyli w wiadomość o śmierci Mateusza, aż nie zostały one potwierdzone. Jolanta Grunert z komendy w Gdyni przekazała, że 8 lutego około godziny 11:25 służby otrzymały informację o zgonie 29-latka.

Sprawdź!  Denis wyjaśnia sprawę prywatnych wiadomości udostępnionych przez Szeligę! "Gleba wie o tej rozmowie. Zabrakło odwagi by o tym powiedzieć w sobotę?"

Mateusza znalazł członek rodziny, który był zaniepokojony tym, że nie może się z nim skontaktować i udał się do jego mieszkania. W sieci można było znaleźć różne doniesienia na temat przyczyny zgonu. Teraz portal RMF 24 przekazał, że prokuratura podała wstępne wyniki sekcji zwłok, które przeprowadzono w Zakładzie Medycyny Sądowej w Gdańsku.

Wynika z nich, że przyczyną śmierci najprawdopodobniej była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Rzeczniczka prokuratury Grażyna Wawryniuk dodała, że zlecone zostały dalsze badania: toksykologiczne oraz histopatologiczne.

Źródło: RMF 24

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.