UFC

UFC 284: Face to face przed superfightem! Volkanovski zdetronizuje Makhacheva? (VIDEO)

Dzisiejszego poranka polskiego czasu odbyła się konferencja prasowa przed galą UFC 284. Zobaczyliśmy też na niej spotkania twarzą w twarz bohaterów tego wydarzenia, na którym dojdzie do dwóch walk mistrzowskich.

-> Obstaw UFC 284 i oglądaj na żywo!

Main eventem UFC 284 będzie pojedynek o koronę dywizji lekkiej. Islam Makhachev staje nie tylko do pierwszej obrony tytułu, lecz także przed szansą na pokazanie wszystkim, że jest najlepszym fighterem bez podziału na kategorie wagowe (pound-for-pound). Jego oponentem będzie mistrz wagi piórkowej – Alexander Volkanovski.

Australijczyk tuż po ostatniej obronie w jednostronnej walce przeciwko Maxowi Hollowayowi postanowił „usiąść z boku”, by wyłonił się nowy pretendent dywizji do 145. funtów. O tymczasowy tytuł w co-main evencie UFC 284 zmierzą się Meksykanin Yair Rodriguez oraz bardzo doświadczony, 37-letni Amerykanin Josh Emmet.

Galę, która będzie miała miejsce w Perth w Australii obejrzeć można w całości na żywo na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl.

Face-to-face przed superfightem!

Po dzisiejszej konferencji prasowej, podczas której na ogromne wsparcie lokalnej publiczności mógł oczywiście liczyć Alexander Volkanovski, doszło do spotkania twarzą w twarz bohaterów karty głównej UFC 284. Rodriguez i Emmet okazali sobie wiele szacunku, nie tworząc sztucznego konfliktu.

Podobnie też było w przypadku Volkanovskiego i Makhacheva. Zawodnicy walki wieczoru australijskiej gali doskonale zdają sobie sprawę z tego, co jest stawką ich superfightu. Ich face-to-face odbył się oczywiście przy głośnej reakcji publiki, która murem stoi za Alexandrem „Wielkim”.

Kursy i zakłady bukmacherskie na UFC 284

Wszystkie walki UFC 284 nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Dana White wściekły na ekipę TUF-a! Poszło o wyzwanie trenerów: "Całkowicie absurdalne"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.