High League

High League 7. Były mistrz FAME dołącza do organizacji! Walka raperów w Tauron Arenie

Federacja High League odsłania coraz więcej kart przed galą, która będzie miała miejsce 17 czerwca. Tym razem okazało się, że dołącza do nich były mistrz konkurencyjnej organizacji Fame MMA, „Kubańczyk”!

Jakub Flas ma na swoim koncie trzy pojedynki. Swój debiut zaliczył na Fame MMA 4 w pojedynku z włodarzem organizacji Boxdelem. Raper skończył go w pierwszej odsłonie, podobnie jak następnego rywala. Na Fame MMA 6 walczył z Mateuszem Łapotem znanym jako L Pro. Najszybciej Kubańczyk poradził sobie z Marcinem Malczyńskim, którego pokonał przez TKO w 56 sekund i sięgnął po pas mistrzowski kategorii średniej Fame MMA.

Raper nie przystąpił jednak do obrony. Ponad rok później, na gali Fame MMA 14, zawakował tytuł argumentując swoją decyzję problemami zdrowotnymi:

– Mam problemy zdrowotne m.in. z sercem. Niedawno miałem operacje. Do oktagonu wrócę najwcześniej w przyszłym roku. Pamiętajcie, zdrowie zawsze jest ważniejsze niż pieniądze – powiedział Flas, który od kilku gal FAME towarzyszył Mateuszowi Kaniowskiemu i Maciejowi Turskiemu na komentarzu.

Sprawdź!  Artur Szpilka o relacjach z Denisem Załęckim: "Konfliktu nie ma, ale mnie wkurza, bo..."

High League 7: Znamy rywala Kubańczyka!

Dziś z kolei dowiedzieliśmy się, że Kubańczyk dołączył do konkurencyjnej federacji! Co więcej, jego debiut będzie miał miejsce już podczas czerwcowej gali High League 7. Jego rywalem będzie „kolega z branży”, mający we freak fightach rekord 1-1 Alberto Simao.

– Kubańczyk dołącza do HIGH League. Raper i niepokonany freak-fighter wystąpi w głównym superfighcie HIGH League 7. Rywalem będzie inny raper, Alberto. Trzy wygrane w MMA, trzy szybkie TKO i zdobyty pas mistrza. Czas na wyczekiwany powrót po dwóch latach… a to nie będzie dla niego łatwy pojedynek. Kuba, cieszymy się, że jesteś z nami. Witamy w HIGH League – podano w ogłoszeniu dodawszy, że walka odbędzie się w formule K-1.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.