FAME MMA

Denis Labryga, czy Norman Parke? Wielki Bu wskazał większe wyzwanie!

Patryk „Wielki Bu” Masiak porównał na wywiadzie wyzwanie, jakie sprawiliby mu Denis Labryga i Norman Parke. Według krążących informacji to właśnie „Stormin” może być najbliższym oponentem Gdańszczanina.

W ostatnią sobotę wakacji, 31 sierpnia, Fame MMA zorganizuje galę na PGE Stadionie Narodowym. Na chwilę obecną znamy już kilka zestawień: Adamek vs. „Don Kasjo”, Włodarczyk vs. „pashaBiceps”, czy „Kieras” vs. Dawid Załęcki. Odbędzie się też turniej w rzymskiej klatce z ogromną pulą dla zwycięzcy.

Do sieci trafiły też informacje, jakoby przewidziany był też występ „Wielkiego Bu”. Menedżer Normana Parke’a sugerował walkę podczas FAME 22 z dużo cięższym rywalem, co mogłoby wskazywać właśnie na Masiaka. Fani widzieliby jednak Patryka z Denisem Labrygą.

Oba nazwiska padły w rozmowie „Wielkiego Bu” z Mateuszem Kaniowskim. Freak fighter przyznał, że rozmawiał z szefostwem FAME na temat potencjalnej walki na PGE Narodowym. Jego zdaniem ze wspomnianej pary oponentów, większym wyzwaniem byłby Polak:

– Zdecydowanie z Denisem Labrygą. Być może zawalczymy. Rozmawialiśmy o Narodowym, ale przerabialiśmy z 5 nawet 7 nazwisk. Wiesz jak to jest z Narodowym, z FAME. Pewnie jest ułożone 300 procent karty, a 200 procent powie sorry, może na kolejnym Narodowym.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.