High League

Znamy rywala Mateusza Murańskiego! Zaskakujący pojedynek na gali High League 5!

Takiego zestawienia raczej nikt się nie spodziewał, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu zawodników. Mateusz Murański na High League 5 zmierzy się z rywalem, który nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa.

„Muran” powróci do klatki już 10 grudnia i stoczy swój 9 pojedynek w życiu. Bił się już na zasadach MMA, gdyż wygrał 4 z 6 pojedynków oraz w boksie, w którym poniósł dwie porażki. Najpierw przegrał z „Don Kasjo”, a następnie z doświadczonym zawodowym fighterem Vaso Bakoceviciem.

W MMA pokonał „Epic Cheat Meala”, „Warszawskiego Dresika”, „Mielonidasa” oraz Alana Kwiecińskiego. Dwukrotnie przegrał z Arkadiuszem Tańculą, najpierw przez decyzję, a ostatnio na FAME 15 przez poddanie.

Znamy rywala Mateusza Murańskiego!

Tym razem Murański powinien być sporym faworytem, gdyż zawalczy w formule K-1 w małych rękawicach. Da mu to dodatkową przewagę w pojedynku z Pawłem „Scarfacem” Bombą, który nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa, za to zaliczył dwie bolesne porażki.

Bomba zadebiutował na High League 3 i został ciężko znokautowany przez „Tarzana”. Zaraz na początku starcia rywal ustrzelił „Scarface’a”. Ten nie mógł pogodzić się z przerwaniem walki i twierdził, że był w stanie bić się dalej. Sytuacja powtórzyła się na kolejnej gali.

Sprawdź!  (VIDEO) Omielańczuk wyklucza zakopanie topora wojennego z Denisem! "Powiem uczciwie: uważam, że przegiął"

Tym razem Bomba zmierzył się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Zawodnikowi FAME wystarczyło tylko jedno uderzenie. Zawodnicy długo zwlekali z pierwszą wymianą ciosów, jednak kiedy już do niej doszło, po pierwszym cepie „Ferrariego” przeciwnik padł znokautowany. Kiedy odzyskał przytomność, nie był świadomy tego, że jest już po walce.

Tak federacja zapowiedziała nadchodzące starcie:

– Scarface nie odpuszcza i stanie przed kolejnym wyzwaniem. Paweł Bomba będzie rywalem Mateusza Murańskiego na HIGH League 5! Pamiętajcie, że konferencja już w poniedziałek. Z nimi nie może być nudno. K-1, małe rękawice, trzy rundy po trzy minuty.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.