Clout MMA

Znamy kursy na walkę Labryga vs Natan! OGROMNY faworyt na Clout MMA 3

Poznaliśmy kursy bukmacherskie na bonusowe starcie, do którego może dojść na gali Santa Clout. Denis Labryga mimo kontuzji jest kolosalnym faworytem w starciu z Natanem Marconiem.

Clout MMA po raz kolejny zaskoczyło swoich widzów. Do karty walk zbliżającej się świąteczno-noworocznego wydarzenia po wczorajszym programie Roast dodane zostało kolejne starcie. Jeśli Denis Załęcki nie dostanie pozwolenia od lekarzy na walkę z Natanem Marconiem, wówczas „Bóg Estetyki” ma zmierzyć się z Denisem Labrygą.

Trenujący w WCA freak fighter jest po operacji kolana, przez co jego możliwości są ograniczone. Stacie z Natanem na Clout MMA 3 ma się odbyć w formule „Punchair”. Po zapowiedzi organizatorów można wnioskować, że panowie nie będą mieli za dużego pola do poruszania się, a do bicia wykorzystać będą mogli wyłącznie pięści.

Zobacz wywiad z Natanem Marconiem.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Marcoń

Mimo poważnego urazu rywala eksperci nie dają żadnych szans Natanowi Marconiowi. Freak fighter ma o wiele mniejsze doświadczenie w sportach walki. Dodatkowo za Denisem Labrygą przemawia ogromna różnica warunków fizycznych. Kurs na „Boga Estetyki” jest naprawdę duży – stawiając 100 zł na jego zwycięstwo do wygrania jest niemal 630 zł!

Sprawdź!  Załęcki vs Labryga w przyszłym roku? Denis chce specjalnych zasad! [WIDEO]

Tę walkę, jak i wszystkie inne z karty Clout MMA 3: Santa Clout, obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga1.03Fortuna
Natan Marcoń7.13Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.