Clout MMA

Clout MMA 3: Natan zmierzy się z kontuzjowanym Labrygą! Specjalne zasady walki!

Na dokładnie 7 dni przed galą Santa Clout organizacja Clout MMA dodała kolejny pojedynek do karty walk. Natan Marcoń na specjalnych zasadach zmierzy się z Denisem Labrygą!

Głogowski kick-bokser przeszedł niedawno operację w związku z czym obecnie porusza się o kulach. Wciąż jednak stara się pozostawać aktywnym fizycznie na tyle, na ile pozwala mu zdrowie. Podczas wczorajszego programu Roast przed galą Clout MMA 3: Santa Clout Labryga zadzwonił do studia, gdzie doszło do kolejnej jego konfrontacji słownej z Natanem.

Zobacz wywiad z Natanem Marconiem.

Na tejże gali „Bóg Estetyki” ma zmierzyć się z Denisem Załęckim. Do tego starcia może jednak nie dojść, jeśli „Bad Boy” nie zostanie dopuszczony do walki przez lekarza. Wcześniej bowiem czeka go potyczka z „Wielkim Bu”. Labryga tymczasem telefonicznie zaproponował Natanowi, że to on może się z nim spotkać.

Clout MMA 3: Labryga zmierzy się z Marconiem!

Choć zdawało się to niemożliwe ze względu na uraz Denisa, organizacja Clout MMA potwierdziła dziś, że faktycznie do tego starcia może dojść podczas gali Santa Clout! Właśnie ze względu na kontuzję Labrygi debatowano nad doborem formuły, o czym poinformowano we wpisie w social mediach:

Sprawdź!  Pasternak o potencjalnej walce z Labrygą: "Pewnie skończyłby z kontuzją, albo po prostu..." [WIDEO]

TO SIĘ DZIEJE! Poszukiwania formuły nie należały do najłatwiejszych. Po wczorajszym programie w końcu znaleziono odpowiednią formułę, w której zmierzą się DENIS LABRYGA i NATAN MARCOŃ, jeśli do walki z BOGIEM ESTETYKI nie zostanie dopuszczony przez lekarzy BAD BOY. Poznajcie PUNCHAIR:
innowacyjna formuła
najmniejsze pole walki
starcie na granicy nokautu
przemówią tylko pięści.

Zobacz inne wywiady po programie Roast:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.