KSW

Ziółkowski zdradził, o czym rozmawiał z Gamrotem po wygranej walce: „Mateusz może być bardziej wkurzony niż Borys”

Mistrz KSW Marian Ziółkowski zdradził, co powiedział Mateuszowi Gamrotowi, który podczas sobotniej gali znalazł się w narożniku Borysa Mańkowskiego.

W main evencie gali KSW 66 „Golden Boy” przystąpił do drugiej obrony mistrzowskiego pasa, w której zmierzył się z Borysem Mańkowskim. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie i po pięciu wyrównanych rundach o wyniku decydowali sędziowie.

Werdykt był jednogłośny i w górę powędrowała ręka Ziółkowskiego. Reprezentant WCA przedłużył swoją serię do trzech zwycięstw. Według sędziów wygrał on 3,4 i 5 odsłonę pojedynku.

Po zwycięstwie mistrz KSW miał okazję wymienić kilka zdań z Mateuszem Gamrotem. Zawodnicy walczyli ze sobą w 2020 roku, kiedy to „Gamer” stoczył swój ostatni pojedynek w największej polskiej organizacji MMA i po raz czwarty obronił pas kategorii lekkiej.

W rozmowie z dziennikarzami Ziółkowski zdradził, o czym rozmawiał z byłym zawodnikiem KSW. Stwierdził, że Gamrot być może jest jeszcze bardziej niezadowolony z przegranego starcia, niż sam Mańkowski.

– Powiedziałem, że wygrałem tę walkę, ale że była bardzo wyrównana. Wiadomo, że Borys będzie bardzo wkurzony, ale wydaje mi się, że chyba bardziej wkurzony może być Mateusz, bo też widziałem, w wywiadach zapowiadał, że Borys wygra to na sto procent, więc troszeczkę podważyłem sto procent Mateusza Gamrota. Myślę, że on mógł być bardziej wkurzony.

– Też niepotrzebnie robił presję swojemu przyjacielowi, mówiąc, że wygra to na sto procent. Ja nigdy bym nie powiedział, ktokolwiek by się bił, mój brat, mój przyjaciel, nigdy nie powiedziałbym w wywiadzie, że wygra na sto procent, bo nikt nie wie, czy ktoś wygra. A już robi się presję na drugiej osobie.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Marcin Różalski o powrocie do klatki! Liczy na ciężki i szybki nokaut: "Będę chciał to kończyć tak, jak z Ferdkiem"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.