MMA VIP

Zdenerwowany Michał Pasternak broni organizacji MMA-VIP: „Stanowski jak ma konflikt, to wsiada w auto i jedzie do Najmana”

Michał Pasternak postanowił stanąć w obronie organizacji MMA-VIP, która w sieci jest mocno krytykowana przez wielu Internautów.

Federacja Marcina Najmana zyskuje popularność za sprawą kolejnych kontrowersyjnych postaci czy pojedynków jak np. zestawień kobiety z mężczyzną. Po ostatniej gali o wydarzeniu pisały media na całym świecie, jednak nie stawiały MMA-VIP w najlepszym świetle.

Michał Pasternak, który rozmawiał FightsportPL, odpowiedział na zarzuty Internautów. Podkreślił, że również w innych organizacjach są takie zawodniczki jak m.in. Marta Linkiewicz czy „LilMasti” znana wcześniej jako „Seksmasterka”. Zasłynęły one w bardzo kontrowersyjny sposób.

– Uważam, że większość internautów nie jest przekonana o tym, co mówi. Szczerze, ja nie widziałem jakiejś wielkiej patologii, jeśli ktoś widział, to jego sprawa. (…) Nie chcę nawiązywać do konkretnej gali, ale w konkretnych galach są dziewczyny, które są rozpromowane przez to, że uprawiały stosunek z większą ilością mężczyzn lub pokazywały w Internecie jak się masturbować.

Zawodnik odniósł się również do działań Krzysztofa Stanowskiego i zauważył, że jeśli działa on ze względów na prywatny konflikt z Marcinem Najmanem, to powinien wyjaśnić to osobiście, spotykając się z „El Testosteronem” twarzą w twarz.

Sprawdź!  (VIDEO) "Bonus BGC" powraca! Wiemy, z kim zawalczy na gali MMA-VIP 4!

– Jak to jest personalny konflikt, to niech nie podciąga do tego zawodników, bo zablokował galę, gdzie biją się profesjonalni zawodnicy. Jak ma konflikt do Marcina Najmana, to wsiada w furę, jedzie do niego do domu i mówi: Słuchaj, Marcin jesteś taki i taki.

Na koniec Pasternak skomentował pojawienie się na konferencji Andrzeja „Słowika” Zielińskiego. Przyznał, że osoby mające na swoim koncie wyroki czy powiązanie ze światem przestępczym można znaleźć w wielu innych organizacjach.

– Jeśli mielibyśmy spychać na bok ludzi powiązanych ze światem przestępczym czy skazanych prawomocnym wyrokiem, to nie odbyłaby się żadna gala i obawiam się tego, że żaden interes w Polsce by nie istniał. Musielibyśmy wszystko zamknąć.

Źródło: YouTube FightsportPL

Sprawdź!  Najman chwali się swoją formą przed walką na MMA-VIP 4: „Zrobiłem najlepszą formę fizyczną od 12 lat”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.