KSW

Zawodnicy Oknińskiego bez szansy na KSW? Rysiewski nie pozostawia wątpliwości!

Wojsław Rysiewski nie pozostawia wątpliwości w sprawie potencjalnego angażu podopiecznych Mirosława Oknińskiego w KSW.

W ostatnim czasie Michał Pasternak i Kamil Minda zyskali sporą rozpoznawalność za sprawą freak fightów. „Wampir” stoczył już kilka pojedynków w FAME, natomiast jego klubowy kolega niedługo zadebiutuje w Clout MMA starciem z Denisem Labrygą, a wcześniej brutalnie pokonał „Aptekę” na gali WOTORE.

Dyrektor sportowy KSW o podopiecznych Oknińskiego

Kibice coraz częściej zaczynają pytać o to, czy jest szansa na ich walki w organizacji KSW. Dodatkowo trener Okniński zapewnia, że Minda to jedyny polski zawodnik, który jest w stanie nie tylko pokonać mistrza wagi ciężkiej Phila de Friesa, ale także go znokautować.

W ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski przyznał jednak, że nie zobaczymy tych zawodników w KSW. Nie ukrywa, że zarówno wiek, jak i ostatnie wyniki sportowe nie działają na ich korzyść: 

– Kamil Minda i Michał Pasternak w wywiadach bardzo dużo mówią o KSW. Bardzo się cieszę, że mają gdzie zarabiać bardzo dobre pieniądze. Włożę ich do jednego worka, bo podobny wiek i sportowo… No Michał trochę lepiej, ale każdą walkę z dobrym zawodnikiem przegrywał w ostatnim czasie.

– Przegrał z Sudolskim, Kowalskim, Różańskim. Wiek nie pomaga, moim zdaniem nie zawalczą już w KSW. Kamil przegrał z Moznym. To sportowo też nie jest ten level. Panowie znaleźli sobie dobrze płatne prace we freak fightach, niech im się wiedzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.