KSW

(VIDEO) Noworoczne życzenia od Pudzianowskiego! Pokazał zestaw, przy którym bawił się w sylwestra: „Jest na grubo, na bogato”

Mariusz Pudzianowski zwrócił się do kibiców i złożył im życzenia noworoczne. Pokazał również swój zestaw sylwestrowy, w którym znalazły się napoje bezalkoholowe.

Były strongman ma za sobą rok, w którym odniósł największe zwycięstwo w karierze. W maju zmierzył się z Michałem Materlą i mimo że był skazywany na porażkę, to sprawił ogromną niespodziankę i już w pierwszej odsłonie znokautował „Cipao”.

Następnie przyszedł czas na jeszcze większe starcie. Podczas grudniowej gali stanął do walki z Mamedem Khalidovem. Niestety tego pojedynku nie może zaliczyć do udanych. Tym razem to Pudzianowski odniósł porażkę w pierwszej rundzie.

Noworoczne życzenia od Pudzianowskiego

Sam zawodnik za pośrednictwem swoich social mediów określił miniony rok mianem 50/50 – udany/nieudany. Zwrócił się również do swoich fanów z noworocznymi życzeniami. Przekazał, że zarówno sobie, jaki i kibicom życzy przede wszystkim zdrowia, które jest najważniejsze.

Zaprezentował także swój zestaw sylwestrowy. Co ciekawe, nie znalazł się w nim żaden napój alkoholowy, a jedynie Piccolo oraz Team X Partino:

– Za parę godzinek nowy rok, ja jeszcze z 40 minut się pobawię. Zestaw sylwestrowy już mam przygotowany. Zaopatrzenie zrobione, więc dzisiaj impreza będzie gruba. Żeby nie było… Jest na grubo, na bogato. Trening skończyć i dzionek zaliczony. No i cóż, żeby następny rok był troszkę spokojniejszy. Dla mnie ten rok 50/50. Udany/nieudany. Najważniejsze, że zdrowy, a reszta? Mam głęboko w nosie, bo na wszystko idzie zapracować.

– Przede wszystkim chcę być tylko zdrowy, nic więcej od życia nie oczekuję. Na resztę można zapracować. Tego samego wam życzę, zdrowia, zdrowia, jeszcze raz zdrowia, niczego więcej. Jak będziecie zdrowi, to zapracujecie na wszystko. Ja po drodze muszę ten swój zestaw sylwestrowy machnąć albo jeszcze przed sylwestrem przed tą godziną 24. Jednego machnę, żeby się lepiej trenowało.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Trener Okniński o rewanżu Janikowskiego z Kołeckim: "Szkoda zdrowia Janikowskiego. Damian już jest rozbity i po co mu kolejny nokaut"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.