FEN

Zawodnik KSW sądził się z FEN! Paweł Jóźwiak komentuje: „Nic nie wygrał”

Kacper Koziorzębski nie rozstał się w najlepszych relacjach z FEN. Były zawodnik organizacji przekazał w social mediach, że wygrał z nią w sądzie, co szybko skomentował Paweł Jóźwiak.

Popularny „Wiór” od 2020 roku występuje już pod szyldem organizacji KSW, gdzie po 8. walkach ma rekord 4-4. Wcześniej Koziorzębski zawalczył raz na gali FEN i wygrał z Szymonem Duszą. Dla wielu było to nie lada zaskoczenie, bowiem Kacper był skazywany na porażkę.

Koziorzębski i FEN spotkali się w sądzie

Wczoraj Kacper Koziorzębski na swoich social mediach opublikował zdjęcie spod tablicy Sądu Rejonowego we Wrocławiu z podpisem:

Koziorzębski vs FEN 2:0. Passa zwycięstw podtrzymana.

Jak ustalił Maciej Turski, obecny fighter KSW musiał sądzić się o gażę za walkę z Szymonem Duszą. Na wpis redaktora Kanału Sportowego szybko zareagował były prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak. Występujący na freakowych galach działacz napisał, iż „Wiór” nie wygrał sprawy, a doszło do ugody:

– Nic nie wygrał, zawarł z nami na ugodę. Pozwał nas na 15 k, a za walkę miał ustalone 4 k. Na mocy ugody dostał 4 k plus ustawowe odsetki czyli 1300 PLN. Pozdrawiam

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.