KSW

Wrzosek, czy Szpilka? Trener Okniński z trudem wytypował walkę na XTB KSW 94! [WIDEO]

Mirosław Okniński został poproszony o wytypowanie walki Artur Szpilka vs. Arkadiusz Wrzosek. Trener uważa, że będzie to wyrównane starcie, choć wskazał zawodnika, który będzie miał przewagę.

Pojedynek obu panów wisiał w powietrzu już od dawna, ale dopiero teraz dojdzie do jego materializacji, a dokładniej podczas gali XTB KSW 94. Kibice nie mogą się doczekać arcyciekawej konfrontacji pięściarza z kick-bokserem. Za Arturem Szpilką przemawia doświadczenie pięściarskie, zaś za Arkadiuszem Wrzoskiem solidna baza MMA, której nie przerywały większe urazy.

Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Trener Okniński typuje walkę Wrzosek vs. Szpilka

O wytypowanie tego starcia w wadze ciężkiej poproszony został Mirosław Okniński. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów przyznał, że ciężko jest tu wskazać jednoznacznego faworyta. Niemniej jednak „Łowca Skór” widzi przewagę pscyhiczną Wrzoska i to może zaważyć na końcowym wyniku.

Sprawdź!  Paweł Pawlak broni mistrzowskiego pasa! Pokonuje Michała Materlę na XTB KSW 89 [WIDEO]

– Trudne. Umiejętnościami uważam, że Szpilka, może. Ale psychicznie myślę, że Arek psychicznie jest mocniejszy. Taka walka 50/50 ze wskazaniem na Wrzoska. Ale wcale nie mówię, że jestem przeciw Szpilce!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.