Boks

Ferrari w walce wieczoru gali boksu w Londynie! Zawodnik FAME zmierzy się z popularnym influencerem

Amadeusz „Ferrari” Roślik oficjalnie kolejny pojedynek stoczy poza Fame MMA. Jeden z najpopularniejszych polskich freak fighterów wystąpi w walce wieczoru popularnej gali w Londynie.

Amadeusz Roślik już przed kilkoma tygodniami ogłosił, że kolejny pojedynek stoczy za granicą. „Ferrari” już od jakiegoś czasu powtarzał, że ma zakusy na zostanie gwiazdą międzygalaktyczną, a pierwszym ku temu krokiem ma być podbicie zagranicznych rynków.

„Ferrari” sugerował, że jego przeciwnikiem miałby być  znany m. in. z walk w Bellatorze Anthony Taylor. Amerykanin jest mistrzem organizacji Misfits Boxing w kategorii półciężkiej.

Ferrari w walce wieczoru gali w Londynie!

Okazuje się jednak, że Amadeusz Roślik nie zawalczy z „Prettyboyem”. Polski freak fighter zadebiutuje podczas gali MF & DAZN X Series 14 organizacji Misfits Boxing. Przeciwnikiem „Ferrariego” będzie Nathaniel Bustamante, znany szerszej publiczności jako „Salt Papi”.

Filipiński influencer ma ponad milion obserwujących na Instagramie i sam niedawno mierzył się ze wspominanym Taylorem. Rywal „Ferrariego” ma za sobą 5 pojedynków, z których 3 wygrał. „Salt Papi” udowodnił już, że ma mocną lewą rękę, kończąc nią dwóch oponentów.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.