Boks

Zaskakujące słowa Jurasa w stronę Don Kasjo! Zabrał głos po jego ostatniej porażce

Łukasz Jurkowski skomentował ostatnią porażkę freak fightera Kasjusza Życińskiego, który wystartował w turnieju bokserskim.

„Don Kasjo” przez pewien czas był na samym szczycie, jeśli chodzi o freak fighty. Pokonywał kolejnych rywali, wzbudzał ogromne zainteresowanie i przyciągał kibiców. Wszystko zmieniło się jednak po odejściu z FAME do federacji Prime Show MMA.

Zainteresowanie jego starciami mocno spadło, podobnie jak forma Życińskiego. Po dwóch wygranych zaliczył serię porażek. Został brutalnie rozbity najpierw przez Dominika Zadorę, a następnie przez Pawła Tyburskiego. Oba starcia przegrał przed czasem.

6 grudnia przegrał kolejną walkę. Spróbował swoich sił w XCIV Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie olimpijskim. Już w pierwszym starciu został pokonany przez Michała Fiedlera. Freak fighter wyraźnie odstawał poziomem, był wolniejszy, bił niecelnie, słabiej i znacznie rzadziej. Szybko też opadł z sił, a przeciwnik kontrolował cały trzyrundowy pojedynek, który wygrał na punkty.

Trzecią porażkę Życińskiego w tym roku skomentował Łukasz Jurkowski. Ku zaskoczeniu, wypowiedział się z uznaniem o freak fighterze. Przyznał, że ten mimo przegranej, podjął bardzo dobry krok, decydując się na powrót do prawdziwego sportu i udział w turnieju:

Sprawdź!  To nie kontuzje wyeliminowały Tommy'ego Fury'ego? "Był zajęty imprezowaniem z bratem."

Nie znamy się z Kasjuszem poza „cześć”. Wiem, kim jest i tak, jak mocno mi nie po drodze z medialną postacią, tak szanuję fakt startu na amatorskich mistrzostwach Polski, przygotowań i powrotu do korzeni. W mojej opinii pewien duży sygnał zmiany w życiu. Na plus – napisał na Twitterze.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.