GROMDA

Zgarnij prezent od szefa GROMDY! Live z Mariuszem Grabowskim [WIDEO]

Szef organizacji GROMDA pojawi się dziś o godzinie 18:00 w studio Fansportu, gdzie wystąpi w programie na żywo. Pan Mariusz Grabowski będzie miał dla widzów sporo prezentów do rozdania!

Przed kilkoma dniami odbyła się jubileuszowa, 15. edycja gali GROMDA. Naszpikowana gwiazdami karta walk dostarczyła ogromnych emocji. Po raz pierwszy udostępniony został free fight otwierający wydarzenie, a w ringu pojawili się też „Popek”, „Balboa”, czy „Don Diego”.

Każdy z tych zawodników całkowicie inaczej zakończył ten wieczór. Debiutujący raper szybko został znokautowany przez „Orsu Corsu”, zaś Bartłomiej Domalik jako pierwszy w historii znokautował Simona „Savage’a” Henriksena. Mateusz Kubiszyn z kolei udanie obronił pas, pokonując w 2. rundzie Łukasza Parobca.

Szef GROMDY rozdaje prezenty!

O godzinie 18:00 rozpocznie się w studio Fansportu TV świąteczna transmisja na żywo, podczas której gościem będzie Mariusz Grabowski. Szef GROMDY ma do rozdania darmowe prezenty, a szczegółów dowiecie się w trakcie programu. Swoje pytania zadawać możecie w czacie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.