FAME MMA

Zaskakujące słowa Artura Szpilki o walce Murańskiego z Tańculą! „Ma szansę wygrać! Może sprawić niespodziankę”

Zostały ostatnie godziny do gali FAME MMA 12, gdzie zobaczymy łącznie 11 pojedynków. Dwie walki na tej gali stoczy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem, a następnie „Boxdelem”. Walką wieczoru jest hitowe starcie Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Na FAME 12 będziemy świadkami dwóch pojedynków kobiet. W jednym z nich zobaczymy narzeczoną Artura Szpilki – Kamilę Wybrańczyk, która zmierzy się z Anną Andrzejewską.

Artur Szpilka podczas rozmowy z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim postanowił zabrać głos w sprawie innych pojedynków, które odbędą się na FAME 12 w Gdańsku.

„Szpila” będzie przede wszystkim wspierał swoją życiową partnerkę „Kamiszkę”, jednak nie ukrywa, że ciekawią go też inne starcia. Jednym z nich jest hitowa walka Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą.

Przypomnijmy, że odbędzie się ona w „rzymskiej klatce” o wymiarach 3x3m, w formule MMA i potrwa 5 rund po 2 minuty każda. Dozwolone będą również uderzenia łokciami.

Według ekspertów i bukmacherów faworytem jest „Aroy”, dla którego będzie to już szósta walka w karierze. Dla 52-letniego Murańskiego będzie to debiut.

Sprawdź!  Adrian Polak brutalnie nokautuje Dawida Malczyńskiego! Nowy mistrz FAME MMA! (WIDEO)

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Wykup dostęp do FAME 12 – tutaj.

Artur Szpilka o walce Murański vs Tańcula

Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim stwierdził, że Jacek ma szansę na wygranie z Tańculą!

„Jestem ciekawy. Nie oszukujmy się o Jacku Murańskim jest tyle memów, nie memów, wszystkiego. Nie powiem, bo oglądałem. Wiem, że zna się z „Główką” (przyp. red. Krzysztof Głowacki). Dowiedziałem się, bo on powiedział, że zna „Główkę i spytałem go to powiedział, że tak. Wygląda na pozytywnego wariata, walczy z Tańculą, którego znam. Kiedyś zaczynał boksować, jak my zaczynaliśmy. Chwilę poboksował, a później skończył. Zobaczymy, ciekaw jestem. Jacek Murański ma trochę lat, wygląda na zwariowanego i niezdrowego psychicznie. Ale nie, że jest jakiś… W tej krainie ma szansę wygrać. Po prostu uważam, że tacy zawodnicy, którzy żyją gdzieś w swoim świecie, to może im dać siłę. Jestem ciekaw, zobaczymy. On ma 52 lata. Z przyjemnością obejrzę ten pojedynek.” – powiedział w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Kaniowski.

Sprawdź!  Krwawa jatka w klatce rzymskiej! Jacek Murański ugryzł Arkadiusza Tańculę! Dyskwalifikacja na FAME MMA 12

Dodając – „Nie chce obstawiać, znam Tańculę prywatnie, Murańskiego nie znam. Nie mam faworyta. Murański może sprawić niespodziankę. Jeżeli Tańcula nie wniesie na walkę spokoju takiego, jakiego nie wniósł na walkę z młodym Murańskim to ciężko mi to sobie wyobrazić. Tak naprawdę tylko Tańcula ma do stracenia w tej walce. 52-letni chłopak co ma do stracenia? Nic. Wygrywając to ta kraina nabiera większych kolorów.

Transmisja gali FAME 12 odbędzie się w systemie PPV. Początek już w sobotę o godzinie 20:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 24,99 zł!

-> WYKUP DOSTĘP TUTAJ

FAME MMA 12: Murański vs Tańcula – wyniki i relacja na żywo

Źródło: Mateusz Kaniowski YouTube

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.