PRIME SHOW MMA

Soroko tłumaczy się po gali! Wyjaśnia, dlaczego nie wyszedł do klatki [WIDEO]

Adam Soroko zabrał głos po gali Prime Show MMA 7. Wyjaśnił, dlaczego ostatecznie nie wyszedł do klatki i w mocnych słowach zwrócił się do kibiców.

Freak fighter już dzień przed wydarzeniem nie pojawił się na oficjalnym ważeniu. Jego rywal „Don Kasjo” przyznał jednak, że liczy na to, iż dojdzie do starcia. Następnie poprzez swoje social media przekazał, że rozmawiał z rywalem. Soroko miał zapewnić, że zobaczymy go w klatce.

Kiedy jednak przyszedł czas na co-main event, wyszedł jedynie sam Kasjusz i oświadczył, że walki nie będzie. Nie krył zdenerwowania oraz przede wszystkim rozczarowania zachowaniem przeciwnika. Nie jest to bowiem pierwszy raz, kiedy Soroko wycofuje się w ostatniej chwili. Podobnie było w przypadku walki ze „Stiflerem”.

Głos zabrał również sam Soroko, który po zakończonej gali wszedł do klatki. Przekazał, że doznał kontuzji i liczy na to, że Internauci powstrzymają się od krytycznych komentarzy:

– Nie mam pojęcia, rozwaliłem nogę. Za dużo chciałem. Kazali mi powiedzieć, że wrócę silniejszy, ale to jest prawda. Bardzo przepraszam kibiców, nie spier…łem, bardzo bym prosił, nie prujcie się na Internecie ku..a. Do zobaczenia na kolejnej gali.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.