Clout MMA

Zadyma odpowiedział Labrydze. Wypomniał mu głośną aferę!

Denis Labryga zaatakował wczoraj słownie Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego za słowa o „Popku”. Freak fighter Fame MMA odpowiedział zawodnikowi konkurencyjnej organizacji.

W ostatnich dniach bardzo głośno było o skandalu z „Popkiem” w roli głównej. Na kontrowersyjnego rapera spadła fala hejtu, a jego zachowanie poskutkowało wyrzuceniem z GROMDY, o czym w specjalnym oświadczeniu na naszym kanale poinformował Mariusz Grabowski.

Głos w sprawie „Popka” zabrał też były GROMDZIARZ, „Zadyma”. Freak fighter walczący pod szyldem FAME w wywiadzie dla TVReklamy stwierdził,  że na rapera spadła zbyt duża krytyka, a zerwane współprace czy wyrzucenie z federacji są wystarczającą karą. Na Tomasza Gromadzkiego odpalił się Denis Labryga, który skierował w stronę zawodnika mocny wpis.

Zadyma odgryzł się Denisowi Labrydze!

„Zadyma” jest przekonany, że freak fighter Clout MMA nie usłyszał zupełnie jego wypowiedzi, a jedynie kierował się nagłówkiem.

Tak to jest, jak się czyta nagłówki, a nie wysłucha materiału i odpala jak d…bil – napisał na Instagramie Gromadzki udostępniając Instastory Labrygi.

Były zawodnik GROMDY nagrał też kilka słów do Denisa zwracając mu uwagę to, że bronił go w aferze z transseksualną prostytutką.

Sprawdź!  Kolejny kibic we freakach? Hadaś wyjaśnia, dlaczego chce walki w Clout MMA

Denis Labryga, czego ty nie rozumiesz? Ja tam wyraźnie mówię, że potępiam, co on powiedział. A jeżeli tak zrobił, to powinien być ukarany i że tego nie toleruję. Tylko, że nie będę go cisnął więcej, bo jeżeli wszyscy go cisną, to nie będę go cisnął i ja. Nie wiem, co dla ciebie jest niezrozumiałego. Spasuj trochę, bo cię ponosi widzę fantazja ułańska.

Co do sytuacji, które wyglądają inaczej, a mogą być inaczej przedstawione. Ja ciebie też broniłem: „To mogło wyglądać inaczej, żeby nie osądzano cię od razu”… A w takim razie to odwołuję, byłeś tam parkować tyłem! (śmiech)

„Zadyma” dodał też kilka słów na nagraniu Natana Marconia. Kontrowersyjny freak fighter trenuje pod skrzydłami Gromadzkiego do swojej walki na FAME 20.

Mordo, miałem cię za normalnego kolesia – powiedział Tomasz. – Ale po tym, co żeś się odpalił na mnie to widzę, że tylko walki chcesz. Pajacujesz stary, naprawdę…

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.