KSW

XTB KSW Colosseum 2. Jest nagranie ze sparingu Szpilki z Mamedem! „Naprawdę cenna nauka”

Do sieci trafił materiał promujący nadchodzącą galę XTB KSW Colosseum 2, które odbędzie się na Stadionie Narodowym już w czerwcu.

Już niecałe trzy tygodnie dzielą nas od jednej z największych gal w historii polskiego MMA. KSW po 6 latach powraca na największy obiekt w kraju, w którym na żywo walki będzie oglądać kilkadziesiąt tysięcy kibiców. Podczas pierwszej edycji Colosseum na trybunach zasiadło ponad 58 tysięcy fanów.

Droga Artura Szpilki do XTB KSW Colosseum 2

W okrągłej klatce zobaczymy m.in. Artura Szpilkę, który stoczy swój drugi pojedynek dla KSW. Były pięściarz stanie przed ogromnym wyzwaniem i zmierzy się ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem, jakim jest Mariusz Pudzianowski. W oczach bukmacherów to właśnie „Dominator” jest dużym faworytem.

Natomiast main eventem będzie trylogia pomiędzy byłymi mistrzami kategorii średniej Mamedem Khalidovem i Scottem Askhamem. Na ten moment każdy z zawodników ma po jednym zwycięstwie na koncie. Najpierw Brytyjczyk wygrał przez decyzję sędziów, a w rewanżu Mamed znokautował go efektownym kopnięciem.

Co ciekawe, Szpilka i Mamed mieli okazję razem przygotowywać się do gali na Narodowym. Były pięściarz gościł w klubie Arrachion Olsztyn, a urywki treningów znalazły się w materiale promującym pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Sprawdź!  Daniel Torres

KSW pokazał m.in. jak „Szpila” sparuje z legendą KSW, co sam zawodnik skomentował takimi słowami – Wracamy właśnie z Olsztyna. Tydzień fajnych przygotowań, ciekawych treningów. Miałem możliwość sparowania z Mamedem, z jego kolegami. Naprawdę cenna nauka. Sparing z Mamedem to zawsze trzeba być czujnym, nigdy nie wiadomo, co się wydarzy.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.