GROMDA

Wywiad z szefem GROMDY na żywo! Oglądaj LIVE z Mariuszem Grabowskim [WIDEO]

Na kanale Fansportu TV o godzinie 17:00 startuje kolejny program LIVE. Tym razem gościem Michała Tuszyńskiego będzie prezes organizacji GROMDA, Mariusz Grabowski.

Zaledwie 2 tygodnie dzielą nas od ostatniej w tym roku gali walk na gołe pięści. Kibice nie mogą się doczekać walki wieczoru GROMDA 15, którą będzie starcie o pas niekwestionowanego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn broniąc swej korony stanie w szranki z Łukaszem „GOATem” Parobcem.

Tego wieczoru do akcji powróci też niedawny pretendent do tytułu, Bartłomiej „Balboa” Domalik. Dojdzie też do kolejnego turnieju oraz licznych debiutów. W charakterystycznym ringu 4×4 m swoją pierwszą walkę w organizacji GROMDA stoczy „Popek”.

Wywiad na żywo z szefem GROMDY

O godzinie 17:00 startuje program na żywo, którego gościem będzie prezes GROMDY pan Mariusz Grabowski. Transmisję obejrzycie na żywo klikając w odtwarzacz. Michał Tuszyński będzie śledził czat, gdzie możecie zadawać pytania do szefa największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.