FAME MMA

Wywiad na żywo z trenerem Oknińskim! Odpowie na pytania kibiców! [WIDEO]

W studio Fansportu TV pojawił się kolejny gość, który zainteresuje szerokie grono publiczności. Mirosław Okniński od zawsze polaryzuje kibiców MMA i nie boi się trudnych pytań, które możecie zadawać mu na czacie.

Nie ma bardziej rozpoznawalnego szkoleniowca od MMA nad Wisłą. Mirosław Okniński to człowiek, który tworzył polskie MMA. Spod jego skrzydeł wyszło, jak i wciąż wychodzi wielu znakomitych wojowników. W Akademii Sportów Walki Wilanów swoje umiejętności szkolili Łukasz „Juras” Jurkowski, Szymon Kołecki, czy Mariusz Pudzianowski. W organizacji Oknińskiego walkę stoczył m. in. współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

Obecnie w klubie popularnego „Łowcy Skór” trenują liczni freak fighterzy, jak Piotr Szeliga, Amadeusz „Ferrari” Roślik. Czołowymi przedstawicielami teamu Oknińskiego są też znani z Ebe Ebe Michał „Wampir” Pasternak oraz Piotr Lizakowski. Trener Mirosław znany jest jako znakomity taktyk, co wielokrotnie udowadniali jego podopieczni.

Dziś o 13:00 Okniński odwiedził studio Fansportu TV, gdzie wziął udział w programie na żywo. Transmisję obejrzycie klikając poniższy odtwarzacz. W okienku z czatem możecie wpisywać swoje pytania, które prowadzący na pewno odczyta trenerowi!

Sprawdź!  Wasilewski zapewnia, że Włodarczyk nie zawalczy w FAME! "Brali go na litość, na serce..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.