KSW

Wywiad na żywo z Patrykiem Kaczmarczykiem! Zawodnik KSW czeka na pytania kibiców! [WIDEO]

Dzisiejszego wieczoru o godzinie 19:00 startuje kolejny LIVE w studio Fansportu TV. W studio pojawi się Patryk Kaczmarczyk, a więc zwycięski bohater niedawnej „Bitwy o Radom”.

Młody fighter ma za sobą 13 zawodowych pojedynków w MMA, z których zwyciężył w 11., pięciokrotnie kończąc przeciwników przed czasem. Kaczmarczyk od trzech walk pozostaje niepokonany. Blisko rok temu w zaledwie 63 sekundy znokautował Pascala Hintzena, a przed kilkoma miesiącami zdominował Daniela Tarchilę.

Jedno z największych zwycięstw w dotychczasowej karierze Patryk odniósł przed kilkunastoma dniami. W main evencie gali XTB KSW 88 Kaczmarczyk zmierzył się z Danielem Rutkowskim. Po niezwykle emocjonujących 15 minutach to właśnie 25-latek skończył z ręką w górze, zwyciężając jednogłośną decyzją sędziów.

Dziś o godzinie 19:00 Patryk Kaczmarczyk dołączy do Michała Tuszyńskiego w studio Fansportu TV, gdzie odbędzie się program na żywo. Transmisję możecie obejrzeć klikając w poniższy odtwarzacz. W czacie możecie wpisywać swoje pytania, które prowadzący zada fighterowi KSW!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.