(VIDEO) Labryga o starciu z Załęckim: „Będziemy się nak***iać do ostatniej kropli krwi. Nie jest to wymarzone wyzwanie, ale…”
Denis Labryga w ostatnim wywiadzie odpowiedział na pytania kibiców, które dotyczyły m.in. jego debiutu we freak fightach, walki z Denisem Załęckim czy powrotu na ring WOTORE.
Labryga to kolejny zawodnik, który z walk na gołe pięści przejdzie do freak fightów. W rozmowie z fansportu.pl zdradził, że do jego debiutu może dojść już w marcu na High League 6, jednak na ten moment nie wiadomo jeszcze, z kim się zmierzy.
Labryga o walce z Załęckim
Denis mówił o potencjalnym starciu z Patrykiem Tołkaczewskim oraz Mateuszem Kubiszyn. Pierwszy z zawodników ma jednak kontraktowe zobowiązania wobec federacji GROMDA, co uniemożliwia mu walkę we freak fightach, którą chciał stoczyć m.in. z „Don Diego”.
W przyszłości ma dojść także do starcia Labrygi z Denisem Załęckim. Zawodnik WOTORE w ostatnim Q&A przyznał, że nie jest to jego wymarzone wyzwanie, jednak zamierza dostarczyć kibicom dużych emocji i dać krwawy pojedynek:
– Sportową walkę chciałbym z nim zrobić. Czy to jest moje wymarzone wyzwanie? Nie, to nie jest moje wymarzone wyzwanie. Po prostu wyjdę i zrobimy mega sportowe wydarzenie. Może to nie będzie mega wyzwanie, ale zrobimy sportowe wydarzenie na maksa, bo ludzie chcą tej walki. Będziemy się nakurwiać do ostatniej kropli krwi, on się nie cofnie, ja się nie cofnę.
Źródło: fansportu.pl
- Gamrot nie wytrzymał po słowach Pimbletta. Wysłał Anglikowi jasny komunikat przed UFC 329
- Niepokojące sceny z udziałem Dustina Poiriera. Były mistrz UFC wydał oświadczenie
- Islam Makhachev ocenił styl Garry’ego. Mistrz UFC nie gryzł się w język przed UFC 330
- Laura Grzyb powraca na XTB KSW 120. Znamy rywalkę mistrzyni IBO
- Nowy wpis Pereiry wywołał poruszenie: Mam obawy przed powrotem do klatki



