MMA

(VIDEO) Kuriozalne zakończenie walki! Zawodnik uderzył się… własnym kolanem!

Do nietypowego zakończenia walki doszło na afrykańskiej gali EFC 99. Jeden z zawodników z impetem uderzając o matę… uderzył głową w kolano.

Wczorajsza gala EFC 99 odbywała się w największym mieście Republiki Południowej Afryki – Johannesburgu. Kibice mieli nie lada widowisko, bowiem na 11 pojedynków tylko jeden zakończył się decyzją sędziowską.

W niespotykany sposób zakończyła się walka Katiso Matime z Davidem Mambo. Pierwszy z zawodników stoczył przed tym wieczorem 2 zawodowe starcia i oba przegrał przed czasem, jednakże posiadał potężny bagaż doświadczenia z amatorskich występów… choć na zawodowstwo przechodził z fatalnym rekordem 6. zwycięstw i 20. porażek.

Mambo z kolei debiutował jako profesjonalny fighter i na pewno miło będzie wspominał ten wieczór. Co prawda już w pierwszej rundzie dał się złapać w trójkąt nogami, jednak z łatwością obalił swojego oponenta.

Afrykaner wyniósł rywala w powietrze i cisnął nim o matę. Impet tego slamu był tak duży, że Matime po odbiciu głowy od podłoża… uderzył się w kolano. Jeśli przy pierwszym uderzeniu był jeszcze jakkolwiek świadomy, to własna kończyna całkowicie odcięła go od rzeczywistości.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.