FAME MMA

Pasternak w walce 2 vs 2?! Padła propozycja! „Ja mam już przeciwników: dzi*ka i…”

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna gala Fame MMA, na której zadebiutuje znany z wielu profesjonalnych federacji Michał Pasternak. Niewykluczone, że „Wampira” zobaczymy też w grupowej walce freakowej!

Od ostatnich kilku miesięcy często pojawiały się spekulacje na temat ewentualnego angażu Michała Pasternaka w organizacjach freak fightowych. Padały luźne propozycje sportowej walki z „Don Diego”, ale sam „Wampir” nie ukrywał też swojej, delikatnie mówiąc, niechęci do Alana Kwiecińskiego.

Ostatecznie podopieczny Mirosława Oknińskiego pojawi się na gali Fame MMA 18, która odbędzie się 20 maja w Łodzi. Tam zmierzy się w formule K-1 z Piotrem Szeligą, z którym również miał medialny konflikt.

Team Ebe Ebe w walce 2 vs 2?!

Pasternak od jakiegoś czasu regularnie pojawia się na kanale Ebe Ebe, gdzie wraz z amatorskim zawodnikiem Akademii Sportów Walki Wilanów Piotrem Lizakowskim nagrywają pełne humoru materiały. „Lizak” nie zadebiutował jeszcze w zawodowstwie, ale na ostatnich mistrzostwach MMA Polska zajął 2. miejsce w kategorii koguciej.

Z okazji ogłoszenia angażu „Wampira” w Fame MMA, zawodników odwiedził Hubert Mściwujewski z kanału MMA-bądź na bieżąco. Młodszy z fighterów trenera Oknińskiego przyznał, że rozmawiał już na temat ewentualnych występów i wkrótce powinniśmy go zobaczyć w jakiejś federacji.

Sprawdź!  Michał Materla typuje walkę Mańkowski vs Parke: "Może nawet się pokusić o nokaut, ponieważ..."

U mnie jeszcze nie, ale coś się może zadziać niedługo. Nie udawajmy, są rozmowy – powiedział „Lizak”, dodając na pytanie gdzie i z kim byłby chętny wystąpić: – ja z każdym, za dużą kasę… Jak każdy, normalnie myślący. Nie będę się tutaj czarował, że mam jakieś wielkie ambicje sportowe, tylko jestem młody, chciałbym zarobić dużą ilość pieniędzy, to jest normalne, nie?

W trakcie rozmowy padł pomysł pojedynku 2 vs 2. W teamie Ebe Ebe mieliby wówczas wystąpić właśnie Pasternak i Lizakowski. Piotr rzucił nawet prześmiewczo pomysł, ale chwilę później zaczął spekulować, jak miałaby wyglądać przeciwna drużyna.

Ja bym bardzo chciał! Wiesz co ja robię wtedy? Taki challenge, że Michał leje się z dwoma typami, a ja tańczę dopóki nie wygra z dwoma na raz. Jakie to będzie show! Moglibyśmy 2 na 2 zrobić. Jeden musiał by być ciężki, jak Michał, a drugi lekki, jak ja. Albo zsumować naszą wagę i dwóch 80-kilowców na przykład.

Ja mam już przeciwników. Dzi*ka i ten drugi, co tańczy – dodał od siebie „Wampir”.

Sprawdź!  Boxdel składa propozycję Denisowi Załęckiemu! Chce, aby walczył w FAME MMA. "Nitro" odpowiada! "Mówiłem Wam, żeby..."

Pasternak miał na myśli skonfliktowanego z nim Alana Kwiecińskiego oraz „Sequento”, który niedawno zadebiutował we freak fightach, przegrywając przez decyzję z Andrzejem Gazdą. Obaj panowie ważą ponad 80 kg, ale zawodnikom Mirosława Oknińskiego nie robi to żadnego problemu:

Dla nas nie ma problemu, nie muszą zbijać wagi! Damy im taryfę ulgową.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.