FAME MMA

(VIDEO) „Patrykos” UDERZYŁ „Polaka” podczas F2F! „Dziecku wyje**łeś z partyzanta i mówisz coś o byciu fra**rem?!”

Potężny konflikt na horyzoncie w FAME MMA. Podczas konferencji przez galą nr 16 doszło do ostrego spięcia pomiędzy Patrykiem „Patrykosem” Domke i Adrianem „Polakiem” Polańskim. Reporter kanału „FAME NEWS” podczas „face to face” uderzył byłego mistrza wagi półśredniej. „Polak” po tej sytuacji był niesamowicie rozjuszony.

Po poniedziałkowej konferencji w Internecie pojawiło się wiele komentarzy mówiących o tym, że nadchodząca gala FAME 16 złożona jest w większości z tzw. „mismatchy”. Jak się okazuje, do tej grupy pojedynków z pewnością nie można zaliczyć zestawiania „Patrykos” vs. „Polak„.

Między zawodnikami kipiało już od samego początku konferencji. Na początku panelu z ich udziałem brylował przede wszystkim Domke, wyliczający Polańskiemu przypadki jego hipokryzji oraz pozerstwa. Były posiadacz pasa FAME odbijał piłeczkę twierdzą, że to jego rywal „wybłagał sobie” walkę z nim.

„Uderzyłeś piętnastolatka”

Patrykos” i „Polak” mocno przerzucali się różnego rodzaju argumentami starając się pokazać, który z nich jest bardziej lub mniej honorowy. Do prawdziwej eksplozji doszło jednak podczas zestawienia obydwu z nich twarzą w twarz.

Sprawdź!  (VIDEO) Organizacja FAME pokazała, jak powstaje "klatka rzymska" na walkę Murański vs Tańcula

Domke dosyć niespodziewanie uderzył Polańskiego z „liścia”. Zarzucał mu w tym samym czasie, że w taki sam sposób potraktował piętnastolatka.

– Jak się zachowywałeś? Mówiłeś, że masz honor (…) Piętnastolatkowi zaje**łeś w twarz i nie miałeś z tym problemu? (…) Dziecku wyje**łeś z partyzanta i mówisz coś o byciu fra**rem?!

Polak” po próbie uspokojenia go przez czterech ochroniarzy nadal wyglądał jak facet, który już teraz chciałby urwać głowę swojemu rywalowi. Po wyswobodzeniu się z żelaznego uścisku osób odpowiedzialnych za porządek na konferencji, szybko obiegł stół, lecz w ostatnim momencie został powstrzymany przez współprowadzącego konferencję Huberta Mściwujewskiego.

Po tej sytuacji próbowano zrobić drugie podejście do „face to face”, jednak podchodząc ponownie na środek Polański, rzucił mikrofonem w swojego przeciwnika. Współprowadzący widząc nikłe szanse na schłodzenie atmosfery, zdecydowali się na zakończenie tego panelu.

Ciekawie było także po konferencji. W internecie krążą nagrania, gdzie „Patrykos” i „Polak” byli bliscy konfrontacji na backstage’u. Ostatecznie na nagraniach widać kilkunastu ochroniarzy, którzy trzymają obydwu zawodników.

Sprawdź!  Ferrari dwukrotnie uderzył Wiewióra! Konfrontacja za kulisami konferencji FAME 20 [WIDEO]

Źródło: YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.