Pierwszy turniej Mistrzostw MMA Polska już w kwietniu
Już w kwietniu Stowarzyszenie MMA Polska zorganizuje pierwszy turniej amatorskiego MMA.
Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 17 kwietnia w Warszawie. Współorganizatorem wydarzenia jest Białołęcki Ośrodek Sportu, a patronat nad turniejem objął Grzegorz Kuca – Burmistrz dzielnicy Białołęka.
Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w turnieju mogą się już rejestrować na stronie https://mmapolska.org/zapisy/ poprzez formularz zgłoszeniowy.
Data zakończenia zapisów: 10 kwietnia 2021.
Opłata startowa: I termin do 03.04.2021 – 80 zł
II termin 04.04 – 10.04.2021 – 100 zł
Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.
Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody” https://mmapolska.org/_zawody.php
WAŻNE! Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.
- Gamrot nie wytrzymał po słowach Pimbletta. Wysłał Anglikowi jasny komunikat przed UFC 329
- Niepokojące sceny z udziałem Dustina Poiriera. Były mistrz UFC wydał oświadczenie
- Islam Makhachev ocenił styl Garry’ego. Mistrz UFC nie gryzł się w język przed UFC 330
- Laura Grzyb powraca na XTB KSW 120. Znamy rywalkę mistrzyni IBO
- Nowy wpis Pereiry wywołał poruszenie: Mam obawy przed powrotem do klatki



