GROMDA

Don Diego pewny wygranej na GROMDA 13! Wskazał konkretną rundę!

Już dzisiaj poznamy pierwszego mistrza największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Tylko godziny dzielą nas od historycznej gali GROMDA.

W main evencie gali ponownie w akcji zobaczymy Mateusza Kubiszyna. Niepokonany „Don Diego” zmierzy się z Bartłomiejem Domalikiem, który również dotychczas wygrał wszystkie swojego pojedynki w ringu GROMDY.

Galę GROMDA 13, która rozpocznie się już w ten piątek o godzinie 20:00 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Obaj zawodnicy są bardzo pewni siebie i wierzą w swoje zwycięstwo. Bez wątpienia będzie to jednak wyjątkowo trudny pojedynek. „Balboa” bije dynamicznie i z dużą siłą natomiast Kubiszyna cechuje wytrzymałość oraz ringowa inteligencja. Potrafi przetrwać kryzysy, po czym rozbija swoich rywali.

Co ciekawe, według „Don Diego” tym razem nie zobaczymy piątej odsłony, która jest nieograniczona limitem czasowym. Zapytany o to, jak wizualizuje sobie walkę, w rozmowie z bokser.org przyznał:

– Tutaj będzie duża różnica stylowa. Miałem przyjemność trenować i walczyć z takimi zawodnikami jak Bartek. (…) Nie zobaczymy piątej rundy. Obstawiam, że skończy się w czwartej rundzie. Undisputed champion „Don Diego”!

Sprawdź ostatnią rozmowę z „Don Diego” przed walką o mistrzowski pas GROMDY:

Sprawdź!  Popek o walce z Szeligą na gołe pięści! "Kilka dni temu dyskutowaliśmy na ten temat. Szanuję go i..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.