Denis Załęcki po raz kolejny uderza w GROMDĘ. Zamieścił na swoich social mediach wpis, w którym odniósł się do postawy największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.
„Bad Boy” w przeszłości sam walczył dla GROMDY, jednak zdecydował się założyć własną federacją The War oraz wkroczyć w świat freak fightów. W pewny momencie pomiędzy Załęckim a szefem GROMDY Mariuszem Grabowskim doszło nawet do konfliktu.
Denis Załęcki uderza w GROMDĘ
Teraz ponownie pojawiły się problemy. W następną sobotę 8 października ma odbyć się czwarta edycja gali The War, jednak Denis nadal szuka zawodników, którzy chcieliby wziąć udział w turnieju. Tym razem nie będą to walki na gołe pięści, a starcia w piąstkówkach.
Do zwycięzcy zawodów trafi nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych. Jak się okazuje, zawodnicy GROMDY chcieliby zawalczyć również w The War, jednak organizacja im to uniemożliwia. Nie jest to pierwszy raz, kiedy mówi się o tym, że GROMDA nie daje swoim fighterom szansy na walki i zarobienie pieniędzy.
„Bad Boy” na swoim Instagramie zdradził, że GROMDA straszy zawodników wysokimi karami finansowymi:
– Siema. Potrzebuje ciężkiego w miarę zawodnika do turnieju The War, który odbędzie się ósmego października (50 k zwycięzca). Tym razem walki odbędą się w piąstkówkach. Niestety federacja wiążąca koniec końcem tzn. GROMD*. Straszy zawodników swoich wysokimi karami, jeśli wezmą udział… Sami im walk nie dają, a upierdal**ą zarobek swoim zawodnikom… komedia. PS. Proszę, by odpisywali mi tylko chętni zawodnicy do turnieju, bo mam za duży spam wiadomości. Pozdro.

Źródło: Instagram
- Wojsław Rysiewski wskazał kolejnego rywala Bartosińskiego. Po KSW 119 dyskusja trwa w najlepsze
- Pudzian zaczepił Marconia. Natan odpowiada: Po co ciągle grasz w te gierki?
- XTB KSW 119: Patryk Kaczmarczyk wygrał w Radomiu! Mistrz wagi piórkowej poddał Brichtę
- XTB KSW 119: Wrzosek odklepał duszenie klatką piersiową. Vojcak bliżej rewanżu z De Friesem
- XTB KSW 119: Daniel Rutkowski zwyciężył z Tarchilą w Radomiu



