KSW

Mamed Khalidov nie wytrzymał! Musiał przerwać wywiad [WIDEO]

Mamed Khalidov powróci do okrągłej klatki już w najbliższą sobotę podczas XTB KSW Epic. Były mistrz zmierzy się tam w boksie z Tomaszem Adamkiem.

Legendy polskich sportów walki spotkają w formule bokserskiej. Popularny „Góral” stoczy pierwszy pojedynek od 2018 roku. Adamek udowodnił na treningu medialnym, że nie stracił techniki, a jedynie odrobinę szybkości. Choć warto zaznaczyć, że jak na swój wiek i ta stoi na wysokim poziomie.

Dla Khalidova nie będzie to pierwsza walka z żywą legendą sportów walki. Inny z takich pojedynków po dziś dzień wywołuje w nim potężne emocje.

Zgarnij kod PPV! Oglądaj Adamek – Khalidov na żywo

Gala KSW Epic z walką Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov odbędzie się już w tę sobotę, 24 lutego. Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie legend. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Gala na Narodowym bez nowych gwiazd! "Stawiamy na sprawdzone marki. Kibice chcą oglądać Pudzianowskiego, Mameda i Szpilkę"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Mamed musiał przerwać wywiad

Na antenie Canal+ Sport emitowany jest serial dokumentalny przed walką wieczoru KSW Epic. W social mediach organizacji Lewandowskiego i Kawulskiego pojawiła się jedna ze scen z udziałem Mameda.

Khalidov opowiadał w niej o słynnej walce z Michałem Materlą. Panowie doskonale się znają, a ich pojedynek po dziś dzień jest zadrą na sercu najbliższego rywala Tomasza Adamka.

Ja się wyłączam podczas walki. Jak stanęliśmy naprzeciwko siebie i odeszliśmy do swoich narożników, zaczęła się walka i ja się wyłączyłem. U mnie tak jest – ja się wyłączam, ja nikogo nie widzę. Widzę przeciwnika swojego.

Nie widziałem w nim Michała. A on widział we mnie Mameda cały czas, ja to wiem. On nie był przygotowany na to, ja to wiem. To był błąd mój, do dzisiaj jestem zły na siebie… – powiedział Khalidov. Emocje w trakcie tej wypowiedzi były tak duże, że musiał wstać. – Czujesz tą złość, bo… wiedziałem, że to niepotrzebne jest. On nie chciał się bić ze mną. Wygrałem, to się obudziłem. On leżał. – dokończył po powrocie Mamed.

Sprawdź!  KSW 70 - karta walk. Kiedy i o której KSW 70? Godziny transmisji, stream online KSW 70

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.