Clout MMA

Clout MMA ukarało Denisa Labrygę! DUŻA kara finansowa za zaatakowanie Natana!

Denis Labryga został ukarany przez Clout MMA! Ma to oczywiście związek z atakiem kontuzjowanego freak fightera na Natana Marconia.

Wczoraj po raz kolejny od początku konfliktu zawodnicy spotkali się na konferencji prasowej przed Clout MMA 3: Santa Clout. Ich starcie odbędzie się na gali, jeśli Denis Załęcki po walce z „Wielkim Bu” nie zostanie dopuszczony przez lekarzy do pojedynku z Natanem. Marcoń i Labryga spotkają się w formule „PUNCHAIR”, której zasady Denis wyjaśnił na konferencji.

Kartę walk Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna

Jak można było się spodziewać, podczas medialnego spotkania nie zabrakło dymów. W pewnym momencie Natana zaatakowały aż 3 osoby, w tym również Denis Labryga. Freak fighter ze względu na kontuzję kolana poruszał się o kulach i jednej z nich użył, by uszkodzić oponenta. Niedługo później freak fighter z Głogowa zrobił to ponownie – podczas nieudanego face to face’a Marconia z Załęckim.

Sprawdź!  Denis wściekły na Wielkiego Bu! Mocne zapowiedzi przed rewanżem (VIDEO)

Clout MMA nie puściło tej sytuacji płazem. Dziś w social mediach organizacji pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym poinformowano o pokaźnej karze finansowej nałożonej na zawodnika.

CLOUT MMA stanowczo sprzeciwia się nagannemu zachowaniu Denisa Labrygi wobec Natana Marconia, do którego doszło podczas konferencji przed CLOUT MMA 3: Santa Clout. Organizacja zdecydowała o nałożeniu kary na Denisa Labrygę w wysokości 50 procent wynagrodzenia za walkę.

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA 3!

Oświadczenie Clout MMA:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.