PRIME SHOW MMA

Wrzosek zawalczy w Prime Show MMA! Zobaczymy rewanż z Don Kasjo? „Ostatnio uczyłem cię boksu, teraz…”

Wygląda na to, że Marcin Wrzosek to kolejny fighter KSW, który odpuścił zawodowe pojedynki na rzecz freak fightów. Były mistrz największej polskiej organizacji zadebiutuje w Prime Show MMA.

Pierwszy freak fight „Polish Zombie” stoczył na gali FAME 12, kiedy to w main evencie zmierzył się w boksie z „Don Kasjo”. Od tamtego pojedynku zależała przyszłość Wrzoska w KSW. Po porażce na punkty zawodnik został zwolniony przez Kawulskiego i Lewandowskiego.

Następnie fighter spróbował swoich sił w WOTORE. Zadebiutował w starciu na gołe pięści i błyskawicznie rozbił Vaso Bakocevicia, który nie stanowił żadnego wyzwania.

Marcin Wrzosek zawalczy w Prime Show MMA

Teraz Wrzosek powróci do freak fightów. Federacja Prime Show MMA ogłosiła, że zawalczy na kolejnej gali. Na Instagramie możemy przeczytać taką zapowiedź – Polish Zombie wchodzi do gry! Mistrz KSW i były rywal Don Kasjo poleci z nami w Kosmos już 9 lipca! Jak myślicie, zmierzy się z profesjonalistą czy freakiem? Kogo obstawiacie?

W komentarzu zawodnik skierował się do „Don Kasjo” i napisał – Kasjo idę po Ciebie ‚włodarzu’.

– „idziesz, ale nie idziesz”, czekam, ostatnio uczyłem Cię boksu, teraz zabiorę Cię w kosmos – odpowiedział Życiński, który w kolejnym komentarzu dodał – No to w końcu będę miał kogo zlać ponownie.

Wrzosek najpierw zaproponował, żeby walka odbyła się w K-1 – Spotkamy się tym razem w połowie drogi w K1 czy się boisz??? – po czym dodał, że może zawalczyć także na mieszanych zasadach – Może jedna boks, jedna mma i jedna K1? Gwarantuje ze za druga by nie wyszło.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek o zarobkach w FAME: "Żeby mnie zakontraktować, KSW będzie musiało..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.