PRIME SHOW MMA

Murański rzuca wyzwanie Wrzoskowi! „Polish Zombie” odpowiada: „Walczyłeś w MMA ostatnio, jesteś w gazie, więc…”

Federacja Prime Show MMA ogłosiła właśnie hitowy transfer. Do organizacji dołączył były mistrz KSW w kategorii piórkowej Marcin Wrzosek.

„Polish Zombie” ma na swoim koncie 21 walk, w tym 14 zwycięstw. Ostatni zawodowy pojedynek w formule MMA stoczył w 2020 roku i poniósł porażkę w starciu z Borysem Mańkowskim. Następnie spróbował swoich sił w formule bokserskiej i po przegranej z Kasjuszem Życińskim na gali FAME 12 został zwolniony przez KSW.

Wygląda na to, że fighter nie śpieszy się z powrotem do zawodowego MMA. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali WOTORE, kiedy to zadebiutował w walkach na gołe pięści i pokonał Vaso Bakocevicia.

Murański chce walczyć z Wrzoskiem

Teraz „Polish Zombie” dołączył do federacji freakowej. Prawdopodobnie w Prime Show MMA stanie do rewanżowej wali z „Don Kasjo”. Pomiędzy byłymi rywalami doszło już nawet do wymiany zdań, którą możecie znaleźć – tutaj.

Wyzwanie Wrzoskowi rzucił także Mateusz Murański, którego bilans w MMA to 4 zwycięstwa i jedna porażka. W komentarzu zwrócił się do byłego mistrza KSW i napisał:

Dawaj @polishzombiemma , chętnie się z Tobą zmierzę , obgadamy zasady , dla mnie idealna klatka rzymska i gołe pięści bo twojego doświadczenia nie przeskoczę w rok 👊🦾🔥 także chłopaki myślcie co o tym sądzicie siadamy rozmawiamy i działamy @primemma.pl

Wrzosek tak odpowiedział na wpis freak fightera – Bardzo chętnie drogi Mateuszu:) walczyłeś w mma ostatnio, jesteś w gazie wiec zawalczmy w mma chyba ze się boisz? – po czym dodał – Ja mam przewagę doświadczenia ty przewagę warunków fizycznych wiec się wyrównuje.

Murański wyjaśnił, że chciałby aby do takiego pojedynku doszło w przyszłości. Teraz musi stoczyć kolejną walkę dla federacji FAME:

Sprawdź!  (VIDEO) "Kornik" nie był nieprzygotowany? "Wiedział od tej walce od poniedziałku. Wcześniej przećwiczył taktykę..."

– Nie mówię o walce teraz tylko w przyszłość , na ten moment jeszcze długa droga aby zmierzyć się z zawodowcem , na razie czeka mnie kolejna starcie dla @famemmatv 👏 ale liczę , że kiedyś się spotkamy ! A niczego się nie boje tylko Boga 🔥 powodzenia na walce!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.