KSW

Wrzosek z łatwością pokona Szpilkę? Ziółkowski z pewnym typem na KSW 94

Wielkimi krokami zbliża się walka Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem na KSW 94. Swój typ na ten pojedynek podał też były mistrz kategorii lekkiej, Marian Ziółkowski.

Ten pojedynek będzie co-main eventem gali w ERGO Arenie. Kod PPV na XTB KSW94 możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Ziółkowski wytypował walkę Wrzosek vs. Szpilka

Były mistrz wagi lekkiej KSW nie ukrywa, że podobnie jak wielu – faworyzuje Arkadiusza Wrzoska. Głównym czynnikiem jest oczywiście szerszy wachlarz długo szkolonych umiejętności stójkowych. Szpilka ma oczywiście świetny boks, ale Warszawiak dysponuje mocnymi kopnięciami.

– Widzę faworyta Arka. Pytanie, jak on zawalczy. Jest większy i dzięki warunkom ma komfort ułożenia walki na swoich warunkach – powiedział Ziółkowski w rozmowie z FightSportPL. – Jeśli nie załączy mu się jakaś akcja chuligańska i nie poczuje się jak na ulicy, tylko podejdzie jak do walki sportowej i będzie realizował taktykę, wykorzystywał kopnięcia, będzie utrzymywał dystans, okopywał Artura, to myślę, że walka może zrobić się stosunkowo łatwa.

„Golden Boy” szanse „Szpili” widzi w wymianach w krótkim dystansie. Były pięściarz może ustrzelić Wrzoska. Ziółkowski jednak, przeciwnie do Arbiego Shamaeva, nie spodziewa się jednak parteru:

Sprawdź!  Super PROMO na walkę wieczoru XTB KSW 93! Kurs 200.00 na wygraną Parnasse'a

– Jeśli Arek wejdzie w grę Artura, chrzanić taktykę, robimy brutalną wojnę, to większe szanse są Artura. Nawet na konferencji wyczułem, że Artur będzie chciał zrobić z tego taki chamski brawl.

Wydaje mi się, że nawet jak będą starali się w parterze zdominować przeciwnika, to wszystko rozwiąże się w stójce.

Zobacz KSW 94 i walkę Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Sprawdź!  Mamed Khalidov żartuje z Marcina Najmana: "Do kogo jestem podobny? Jak patrzę w lustro…"
[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.