KSW

Bartosiński obawia się pierwszej porażki? Mistrz KSW szczerze o nieskazitelnym rekordzie w MMA

Niepokonany Adrian Bartosiński już w ten weekend zmierzy się z Igorem Michaliszynem podczas KSW 94. „Bartos” został zapytany o to, czy nie obawia się utraty zera z rekordu?

Pierwotnym oponentem Bartosińskiego miał być Andrzej Grzebyk, który jednak wypadł z powodu urazu, a jego miejsce zajął Igor Michaliszyn. Kolejne mistrzowskie starcie „Bartosa”, jak i całą galę KSW 94 obejrzysz wyłącznie w Viaplay. Kod dostępu na XTB KSW94 możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Bartosiński o nieskazitelnym rekordzie

Mistrz wagi półśredniej KSW to jedyny champion organizacji, który nie zaliczył żadnej porażki ani tu, ani gdziekolwiek indziej. Na konferencji prasowej Adrian Bartosiński został zapytany, czy zero w kolumnie porażek jakkolwiek mu ciąży?

Zero chyba nie ciąży. Jest to na pewno jakaś dodatkowa presja. Na pewno się łatwiej walczy bez niego – odpowiedział „Bartos”, który przypomniał też słowa byłego mistrza wagi lekkiej. – „Gamer” chyba to fajnie powiedział po pierwszej przegranej, że zeszło z niego ciśnienie. Myślę, że zawsze jestem troszkę czujniejszy, żeby zachować to zero. Może przez to też jest więcej kalkulacji… Są plusy, są i minusy.

Bartosiński w sobotę 11 maja zmierzy się z rozpędzonym serią 5. kolejnych zwycięstw Igorem Michaliszynem, który ma za sobą dwie wygrane przed czasem w KSW.

Sprawdź!  KSW Colosseum 2. Fantastyczna forma Daniela Rutkowskiego! Rzucał Adamem Soldaevem na Narodowym! [WIDEO]

Zobacz KSW 94 za jedyne 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.