KSW

Wrzosek vs. Szpilka zawiedzie? Shamaev ocenił walkę na KSW 94

Jeden z najbardziej cenionych trenerów MMA w Polsce, Arbi Shamaev, skomentował walkę Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Szkoleniowiec WCA uważa, że starcie to może zawieźć oczekiwania.

Hitowa walka byłego kickboksera i byłego pięściarza będzie jedną z głównych gali XTB KSW 94. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Arbi Shamaev dobrze zna Artura Szpilkę, który trenuje na matach WCA. Trener omawiając pojedynek z Wrzoskiem dla InTheCagePL zwrócił uwagę na mocne strony obu zawodników.

Niestety, ale zdaniem Shamaeva starcie Arka ze „Szpilą” może być nudne. Zawodnicy mają czym uderzyć i decydującym czynnikiem może być parter. Jak

– Trudna walka, Wrzosek ma wszystko, żeby wygrać, bo jest kickbokserem – ocenił Shamaev. – Artur ma ciężkie ręce, ale nie zagrozi kopnięciami. Wydaje mi się, że kto lepiej odnajdzie się w parterze i parter będzie jego, ale Wrzoska nie będzie obalić łatwo, a czy sam się będzie starał? Moim zdaniem ta walka będzie nudna.

Wydaje mi się, że może być parteru dużo. To jest walka, która może zaskoczyć. Oczekujemy fajerwerki, bitkę. Tej bitki może absolutnie nie być. To jest ta druga strona walki, którą możemy zobaczyć, gdzieś klincz, parter, obalanie. Obu zawodników dobrze znam i nie wypadałoby tutaj mówić o tej walce.

Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!
Sprawdź!  XTB KSW Epic: Gdzie oglądać? Kiedy? O której? Transmisja PPV

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.