KSW

Niespodziewane przerwanie starcia legend! Khalidov nie był w stanie dalej walczyć! [WIDEO]

Po godzinach wyczekiwania kibice otrzymali wreszcie to, co rozpoczęło pomysł gali XTB KSW Epic. Tomasz Adamek wszedł do okrągłej klatki, gdzie przywitał w boksie Mameda Khalidova! Kto wygrał walkę legend?

Urodzony w Czeczenii fighter przed kilkoma miesiącami wrzucił rolkę, w której zapowiedział, że może czas na walkę w boksie. Był to kamyk, który poruszył lawinę. Tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu wszystkie kawałki były składane, aż wreszcie powstała gala XTB KSW Epic.

Żywa legenda polskiego MMA i KSW zmierzyła się z kolejnym wielkim wyzwaniem. Mamed Khalidov przywdział duże rękawice i w formule bokserskiej skrzyżował je z absolutną legendą tej dyscypliny. Tomasz Adamek, były mistrz świata w dwóch kategoriach organizacji IBF, WBC oraz IBO, wrócił ze sportowej emerytury po ponad 5 latach. Czy i jak „Góral” poradził sobie z Mamedem Khalidovem?

Odbierz darmowe 30 zł + 3x Zakład bez ryzyka do 100 zł i graj na żywo!

KSW Epic: Adamek vs Khalidov – RELACJA

RUNDA 1

Mamed dużo szachował pozycją, Adamek wywierał presję od pierwszych sekund. Khalidov szukał akcji z doskoku, próbował zaskoczyć szybkością. „Góral” kąsał pojedynczymi ciosami, ale zainkasował mocny lewy. Adamek kąsał pojedynczymi ciosami.

Sprawdź!  Mistrz KSW obiecuje walkę w stójce i rzuca wyzwanie Pudzianowskiemu! "Nie będę obalał. Dajmy kibicom to, czego pragną"

RUNDA 2

Adamek dystansował lewą pięścią Khalidova, Mamed szuka chwili na wstrzelenie się z ofensywą. „Góral” zaatakował rywala na korpus, trafił i odebrał tlenu rywalowi. Adamek ruszył z podwójnym lewym jabem, zaraz prawym sięgnął go Mamed. Ruszył z z atakiem Khalidov, skrócił dystans Adamek, który odruchowo został obalony! Minus punkt dla Mameda.

RUNDA 3

Khalidov dużo się ruszał, atakował w swoim stylu. Adamek zaś odpowiadał pojedynczymi, ale mocnymi ciosami. Zaatakował dłuższą kombinacją „Góral”, postraszył Mameda. Khalidov odważnie odchylił się głową, uskoczył przed ciosami i trafił Adamka. Świetnie uskoczył przed ciosem na korpus i trafił prawym w głowę Adamka.

Mamed Khalidov doznał kontuzji i nie wyszedł do kolejnej rundy!

Wynik: Tomasz Adamek wygrał przez TKO (przerwanie przez lekarza) w 3. rundzie!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.