FEN

Oleksiejczuk podpisał kontrakt! Wiemy, gdzie stoczy kolejne walki (VIDEO)

Wiemy już, gdzie swoją karierę kontynuował będzie Cezary Oleksiejczuk. Młodszy brat zawodnika UFC parafował umowę.

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o przyszłości Cezarego Oleksiejczuka. 24-letni fighter z rekordem 13-3 stracił w ubiegłym roku pas wagi półśredniej FEN, gdyż przegrał na wypożyczeniu z Alibegiem Rasulovem. W marcu ponownie wszedł do klatki organizacji Pawła Jóźwiaka, gdzie rozbił Bauyrzhana Kuanyshbayeva.

Dla Oleksiejczuka była to ostatnia walka na ówczesnej umowie z Fight Exclusive Night. W sieci natychmiast rozgorzały rozmowy – co dalej z Czarkiem? Kusząco zapowiadała się jego konfrontacja z reprezentantami dywizji do 170 funtów z KSW. W grę wchodziła też szybka walka z Adrianem Bartosińskim, którego Oleksiejczuk niedawno nazwał krasnalem. Niewykluczona była też opcja przejścia Cezarego do UFC.

Oleksiejczuk przedłużył kontrakt z FEN!

Wczoraj ogłoszono, iż Cezary Oleksiejczuk zdecydował się przedłużyć kontrakt z FEN. Organizacja poinformowała o tym w dwóch postach w swoich social mediach. W jednym z nich niepokonany w kategorii do 77 kg zawodnik został ukazany jako „straszak”.

Cezary Oleksiejczuk (13-3) z nowym kontraktem w FEN. Najlepszy zawodnik naszej organizacji bez podziału na kategorie wagowe ponownie celuje w pas mistrzowski kategorii półśredniej, o który zawalczy jeszcze w tym roku. Witamy ponownie, Czarek – napisano w drugim wpisie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.