FAME MMA

Wrzosek podsumował konferencję FAME 16! Uderza w Piotra Szeligę: „Chętnie po raz kolejny stanę w obronie słabszych i uciśnionych”

Marcin Wrzosek za pośrednictwem swoich social mediów podsumował wczorajszą konferencją przed FAME 16. Zamieścił kilka śmiesznych postów, którymi uderzył w Piotra Szeligę.

Mimo że „Szeli” nie bierze udziału w sobotniej gali FAME 16, to miał okazję pojawić się na scenie i skonfrontować z Natanem Marconiem. Debiutant sprowokował Szeligę, który kilkukrotnie ruszył w jego kierunku, ale został powstrzymany przez ochronę.

Wrzosek zabrał głos po konferencji FAME 16 

Minioną konferencję podsumował Marcin Wrzosek, który w przyszłości ma zmierzyć się z Piotrem Szeligą. Niedawno za pośrednictwem social mediów dogadywali nawet formułę starcia. Były mistrz KSW zaproponował zasady Muay Thai oraz dobijanie możliwość dobijania rywala w parterze.

Do starcia prawdopodobnie dojdzie w 2023 roku, o ile zawodnikom uda się dojść do porozumienia w sprawie formuły. Wrzosek kilkukrotnie zapowiadał, że chce udzielić Szelidze lekcję pokory, więc możemy spodziewać się, że prędzej czy później fighterzy podpiszą kontrakty.

„Polish Zombie” nie przepuścił okazji, aby wbić szpilkę w „Szeliego” i skomentował awanturę, do której doszło podczas konferencji. Zamieścił na swoim Twitterze kilka wpisów czy memów. Napisał m.in.:

Sprawdź!  "Bestia" wraca do freak fightów i chce dużej walki! "Może być Popek, może być Bombardier. Mają być grube fajerwerki"

– Widzę, że Szeliga zrobi wszystko, żeby ze mną nie walczyć.

Opublikował także mema, na którym widzimy go w stroju supermana, co ciekawe, już nie raz zapowiadał wcześniej, że zamierza stanąć w obronie mniejszych i słabszych, kiedy to np. doszło do konfrontacji Piotra Szeligi z Franiem, który debiutował na ostatniej gali.

Kiedy słyszę, że zły prokurator znów atakuje słabszych i uciśnionych – napisał pod zdjęciem.

W podobny sposób odpowiedział także na jeden z wpisów federacji FAME:

Pojawiły się również publikacje dotyczące Alana Kwiecińskiego czy Jacka Murańskiego:

Kibice tak podsumowali zabawne komentarze Marcina Wrzoska:

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Ferrari nazywa siebie GOAT-em freak fightów! "Je**ć te pasy. One są nic niewarte"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.