FAME MMA

(VIDEO) Porównanie siły ciosu Piotra Szeligi i „Araba” przed pojedynkiem na FAME 13

Już jutro dojdzie do wyczekiwanej gali FAME 13, na której Piotr Szeliga zmierzy się z „Arabem”. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, co dostarczy dodatkowe emocje.

Konflikt, który trwa od kilku miesięcy, zostanie wyjaśniony już w sobotę podczas wydarzenia w Arena Gliwice. Tym razem nie będzie to jednak starcie w MMA, a pojedynek na zasadach K-1. Zawodnicy zawalczą jednak w małych rękawicach i być może zobaczymy mocny nokaut.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Porównanie siły ciosów przed galą FAME 13

Dotychczas niepokonany Gabriel „Arab” Al-Sulwi jest faworytem jutrzejszego starcia. Raper nie jest jednak stójkowiczem i w walkach MMA polega na umiejętnościach parterowych, jednak sporty walki trenuje znacznie dłużej, niż jego przeciwnik.

Piotr Szeliga jednak mocno przygotowywał się do tego pojedynku i jak sam zapowiedział, jest gotowy na wojnę. Ponadto małe rękawice mogą dać przewagę „Szeliemu”, który w ostatnim starciu udowodnił, że jego ręce są naprawdę ciężkie i popisał się brutalnym nokautem.

Już w pierwszej odsłonie Szeliga potężnym uderzeniem na szczękę posłał na deski „Wujaszka Fericze”. Przeciwnik całkowicie stracił przytomność i musiał opuścić oktagon na noszach. Czy tym razem również zobaczymy skończenie przed czasem?

Sprawdź!  FAME MMA 14 Karta walk. Kiedy i gdzie FAME 14? Walki, zawodnicy. Cena FAME MMA 14 PPV, gdzie i jak kupić?

Zawodnicy przed pojedynkiem na FAME 13 mieli okazję porównać siłę swoich ciosów. Ekipa „Project Fighter” odwiedziła obu freak fighterów w ich klubach. Poza sprawdzeniem czyje uderzenia są mocniejsze, zawodnicy wzięli również udział w kilku innych ciekawych konkurencjach.

Kto ma mocniejsze uderzenia? Nagranie z udziałem Piotra Szeligi i „Araba” znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Piotr Szeliga vs „Arab”

Według bukmacherów Piotr Szeliga od początku był sporym underdogiem, jednak z czasem kurs na jego zwycięstwo zaczął mocno spadać. W ubiegłym tygodniu wynosił on 2.60, natomiast dzisiaj już 2.00.

Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Raper "TPS" ostro po gali FAME 13: "Porażka. Najgorszy był finał. Mój młody by ich poskładał"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.