FAME MMA

Tomasz Adamek zawalczy w klatce!? Mateusz Borek ujawnia: „Jest dobra oferta”

Tomasz Adamek wejdzie do świata freak fightów? Mateusz Borek zdradził, że były mistrz świata otrzymał ciekawą propozycję.

Sporo mówiło się o potencjalnym transferze „Górala” z ringu do klatki MMA. Wyzwanie rzucał mu m.in. Marcin Najman. Początkowo w wywiadach Adamek twierdził, że może zawalczyć z „El Testosteronem”, a próbę zorganizowania takiego starcia podjęła federacja Clout MMA.

Adamek wejdzie do świata freak fightów?

Do sieci wyciekła informacja, zgodnie z którą pięściarzowi zaproponowano nawet 1,5 miliona złotych za pojedynek. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, jednak jak się okazuje, nie można całkowicie wykluczyć walki Adamka w klatce MMA.

Mateusz Borek przy okazji sobotniej gali FAME 19 w wywiadzie dla MMA-BNB zdradził, że na ten moment prowadzone są rozmowy zarówno w sprawie pojedynku w klatce, jak i starcia bokserskiego. Być były mistrz świata powróci do akcji na początku 2024 roku.

– Wiesz co, to jest chyba w tej chwili 50 na 50. To znaczy, jest dobra oferta z klatki i jest koncepcja czegoś fajnego, niestandardowego, nieszablonowego w ringu. Rozmawiamy, przyglądamy się, próbujemy się drapać po głowie i liczyć cyferki, żeby się wszystko zgadzało. Pewnie coś za jakiś czas może się zmaterializować. (…) Prawdopodobnie coś na początku roku może się wydarzyć.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.