FAME MMA

Wrzosek komentuje przemianę Szeligi: „Jeden liść od Denisa sprawił, że się nawrócił. Przywrócił całe logiczne myślenie”

Za nami konferencja przed FAME 17, na której doszło do konfrontacji Marcina Wrzoska z Piotrem Szeligą. Jak zauważyli kibice, zachowanie „Szeliego” mocno zmieniło się w ostatnim czasie.

Fani zawrócili uwagę na to, że po awanturze z Denisem Załęckim i Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim zawodnik FAME ma całkiem inaczej podchodzić do freak fightów i swoich przeciwników. Był m.in. skonfliktowany z Michałem Pasternakiem, którego miał przeprosić za kulisami konferencji.

Również Wrzosek twierdził, że został przeproszony przez swojego przeciwnika – Piotrek jest teraz nawróconym ministrantem, przyszedł do mnie, przeprosił mnie za wszystkie grzechy, powiedział, że już tak nie będzieSzeliga jednak wszystkiemu zaprzeczył.

Wrzosek wbija szpilkę w Szeligę

W trakcie konferencji doszło również do konfrontacji z Natanem Marconiem. Poprzednio Szeliga ruszył w jego kierunku i został zatrzymany przez ochronę. Tym razem jednak zachował spokój przez całe wydarzenie i nie wdawał się w żadne awantury. Tak wyjaśnił swoją postawę:

– Mam świadomość swojego zachowania i wiem, że nie postąpiłem za dobrze. Kurwa, to są emocje, ja jestem trochę pierdolnięty. Także czasami różnie bywa. Niech rzuci kamieniem ten, który niczego nie odpierdolił. Jeżeli chodzi o Natana, to nie, bez przypału. Jeżeli chodzi o Frania, to tam trochę przesadziłem. Mamy załatwioną sprawę, pogadaliśmy, jest ok. Z Natanem gadałem i jest ok, ale jak chce tak strasznie zawalczyć, to nie ma problemu.

Przemianę rywala skomentował Marcin Wrzosek. Były mistrz KSW nie ma wątpliwości, że taką spowodowały ją liście, które dostał od zawodników z Torunia. Zapytany o tamtą sytuację odpowiedział:

Sprawdź!  Wrzosek mocno o ostatniej aferze z Tańculą: "Kim ty ku*wa jesteś? Wydaje ci się, że jesteś pępkiem świata"

– Piotrek się tak nawrócił, że teraz chce oddać wszystkie pieniądze biednym. Jak jeden liść od Denisa sprawił taką zmianę u Piotrka, to po wpierdolu ode mnie wstąpi do zakonu. Jeden liść po prostu przywrócił w Piotrku całe logiczne myślenie, stwierdził, że popełnił wielki błąd. Mówię, co widziałem.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.